Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

10 minutes ago, Ras said:

Nisi se ni ti baš proslavila šaltanjem iz kupovine u Maksiju na bris u MediGroupu.

Tanka je linija izmedju duhovitog i iritantnog.
 

Za moje šaltanje je dovoljno da se razbolim, a za njeno je potrebna srednja medicinska škola. U tom smislu je bio moj komentar.

Link to comment
2 hours ago, Svemir Zeka said:

I ja sam skapirala da je žena prekvalifikovana bila za maksi

ja o toj ženi ništa ne znam privatno, osim da je nekoliko godina - od kako stanujem ovde - radila za kasom u maksiju. ne deluje mi mlado, ali ne mogu da ocenim baš godine.

 

činjenica da je vidim danas u ulozi medicinske sestre teorijski može da znači jedno od dva:

- žena dugo nije mogla da nađe posao u struci, što je strašno po sebi.

- MediGroup je zaposlio na mesto uzimača brisa nekog sa neadekvatnim kvalifikacijama.

druga solucija je čak i za Srbiju too much, tako da ostaje prva.

budući da žena nije mlada, to mi je stvarno bio šok iz razloga što sam bila ubeđena da bar za medicinske sestre ima posla.

 

  • +1 1
Link to comment
35 minutes ago, pt 2.0 said:

ja o toj ženi ništa ne znam privatno, osim da je nekoliko godina - od kako stanujem ovde - radila za kasom u maksiju. ne deluje mi mlado, ali ne mogu da ocenim baš godine.

 

činjenica da je vidim danas u ulozi medicinske sestre teorijski može da znači jedno od dva:

- žena dugo nije mogla da nađe posao u struci, što je strašno po sebi.

- MediGroup je zaposlio na mesto uzimača brisa nekog sa neadekvatnim kvalifikacijama.

druga solucija je čak i za Srbiju too much, tako da ostaje prva.

budući da žena nije mlada, to mi je stvarno bio šok iz razloga što sam bila ubeđena da bar za medicinske sestre ima posla.

 

Možda se prekvalifikovala u medjuvremenu, sad malo prakse i pravac Nemačka…

Edited by mraki
Link to comment

U mom drustvu se opet siri kao pozar...
Bio je produzen vikend i lepo vreme pa smo se vidjali ovih dana, jedni s drugima.
Ne zna se od koga je pocelo, ali 5 osoba je trenutno + i s razlicitim simptomima, od uzasne glavobolje koja ne staja i temperature pracene bolovima u celom telu i kasljem, preko preznojavanja i malaksalosti, do samo smrktanja.

Videcemo mi ostali kakve smo srece. Poslednji rizican kontakt/vidjenje je bio u nedelju.

Jbt, ne mozes vise voditi socijalan zivot i vidjati se s drustvom a da ne strepis da zakacis ovo jebeno sranje. I to kao, vidjamo se napolju i samo sa odabranim drustvom...

  • +1 1
Link to comment

Cale opet :sad:

Temp 40 preksinoc, tresao se, gusio se, malaksalost... Snimio pluca jutros, sad cekamo sta dalje

Spustila se temp na 37 i kusur, ali nema snage da mrdne 
 

Edited by Plajvi
  • +1 1
  • Tužno 15
Link to comment
8 hours ago, Plajvi said:

Cale opet :sad:

Temp 40 preksinoc, tresao se, gusio se, malaksalost... Snimio pluca jutros, sad cekamo sta dalje

Spustila se temp na 37 i kusur, ali nema snage da mrdne 
 

Kad je imao koronu, koji soj? Zelim brz oporavak 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...