Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

8 minutes ago, April said:

Upozorenje za sve: nemojte se zajebavati

Ja sam uprskao stvar, ustao posle dva dana i evo me sad peti dan sa temperaturom 37,6 i visi mi odlazak na more

Iskulirajte sedam dana, neće svet da stane

Osim te temperature osecas jos neke simptome?

Link to comment

@April

Proci ce, ubaci se u krevet. Nadam se da neces izvisiti za more, da ojacas imunitet vitaminom D, relaksacijom,...:)

Mora da se miruje i ne napreze organizam. To se radi i kod obicne prehlade. E sad sto mi to sve na nogama, tako smo navikli 

Edited by Sandradjer
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
11 hours ago, April said:

Upozorenje za sve: nemojte se zajebavati

Ja sam uprskao stvar, ustao posle dva dana i evo me sad peti dan sa temperaturom 37,6 i visi mi odlazak na more

Iskulirajte sedam dana, neće svet da stane


+ milion na ovo, ja sam se tako zeznuo i kad mi je posle par dana bilo bolje (bila ista ova situacija kao sa Invisible, jeste/nije covid) krenuo da divljam okolo, tek me onda sastavilo sa zemljom.

 

Nedelju dana makar mirovanja, koliko god da mislite da vam je bolje. 

  • +1 3
Link to comment

Želim brzo ozdravljenje svim furunašima.

 

Da li imamo nekog pozitivnog do sada ko je kao simptome imao samo glavobolju i zapušen nos? Imao sam takve faze 1, 2 puta i evo sada opet mada je blaga glavobolja ali učestala poslendjih tipa 7, 8, 10 dana stukao sam barem 5 cafetina. Nisam imao dan temperature od kada je ovo sranje počelo, možda se kod mene manifestuje tako. Sve ostalo inače normalno, normalno funkcionišem, sportovi i sl, nema malaksalosti, ništa. Msm da sam osetio bol u leđima 1, 2 puta koji mi je bio neuobičajen a koji se takođe može pripisati kao simptom ako se ne varam.

Link to comment
17 minutes ago, Mil@n said:

Želim brzo ozdravljenje svim furunašima.

 

Da li imamo nekog pozitivnog do sada ko je kao simptome imao samo glavobolju i zapušen nos? Imao sam takve faze 1, 2 puta i evo sada opet mada je blaga glavobolja ali učestala poslendjih tipa 7, 8, 10 dana stukao sam barem 5 cafetina. Nisam imao dan temperature od kada je ovo sranje počelo, možda se kod mene manifestuje tako. Sve ostalo inače normalno, normalno funkcionišem, sportovi i sl, nema malaksalosti, ništa. Msm da sam osetio bol u leđima 1, 2 puta koji mi je bio neuobičajen a koji se takođe može pripisati kao simptom ako se ne varam.

Majka moja slicno. Defrinol je spas.

Link to comment

U ovo moderno posh doba zanimljivo mi je da vidim koliko nas se dize i vraca na noge 15 minuta nakon spustanja temp, tj nema uslove za ljudsko bolovanje...

Ja sam isto tako u martu uradila. Secam se u cetvrtak sisla sa sobe na spratu gde sam se izolovala, i proglasila da sam 99% zdrava. U subotu nisam znala kako se zovem ponovo. Drste se svi :heart:

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

Želim brzo ozdravljenje svim furunašima.

 

Da li imamo nekog pozitivnog do sada ko je kao simptome imao samo glavobolju i zapušen nos? Imao sam takve faze 1, 2 puta i evo sada opet mada je blaga glavobolja ali učestala poslendjih tipa 7, 8, 10 dana stukao sam barem 5 cafetina. Nisam imao dan temperature od kada je ovo sranje počelo, možda se kod mene manifestuje tako. Sve ostalo inače normalno, normalno funkcionišem, sportovi i sl, nema malaksalosti, ništa. Msm da sam osetio bol u leđima 1, 2 puta koji mi je bio neuobičajen a koji se takođe može pripisati kao simptom ako se ne varam.


Kolega s posla ima upravo samo to.
Blaga "tupa" glavobolja i malo smrktanja. Nema temperaturu a ni ostale simptome.
Pozitivan je na testu.

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...