Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Temperatura spala vise manje,ali kasljem,grlo boli i iskasljavam .Culo mirisa prilicno oslabilo.Osecam se bedno i bednije ali nemam otezano disanje.

  • +1 1
  • Tužno 2
Link to comment

Ljudi, verujte, sve je ok samo dok vam ne silazi na pluća. 

Udrogirajte se i spavajte, najpametnije je tako. 

 

I jedite sladoled supenom kašikom. 

 

dr Valk. 

  • +1 6
Link to comment
7 minutes ago, Valkyrie said:

Ljudi, verujte, sve je ok samo dok vam ne silazi na pluća. 

Мом најстаријем из фамилије (90 година) била чиста плућа, температуре без, ковид прошао лагано да лаганије не може од тога. А није више међу нама. :sad:Проблем је са овим што су писали претходни дискутанти о постковиду, тотално неприметно ковид направи код старијих особа системску штету, непредвидивих размера, јер им је "систем" и онако начет зубом времена.

  • Tužno 3
Link to comment

A jbg, 90 godina, možda i nije do kovida…

 

Ja moram na neku proslavu veceras. Biće gomila ljudi od kojih su neki imali kovid pre par dana i sad su u fazonu “ma prošlo to već, dolazimo i mi”… :isuse:

Link to comment

Izgleda da stvarno hara gnojna angina - ja sam pre dve nedelje isto zaglavio, temperatura 39, bol u grlu, jeza, malaksalost. Nakon 3 doze longacefa intravenski se dovelo u red, i posle još pancef per os. Test na COVID negativan.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, fillex said:

Izgleda da stvarno hara gnojna angina - ja sam pre dve nedelje isto zaglavio, temperatura 39, bol u grlu, jeza, malaksalost. Nakon 3 doze longacefa intravenski se dovelo u red, i posle još pancef per os. Test na COVID negativan.

 

ja imam iste ove simptome, samo je test pozitivan. 

 

temperatura i grlo/glavobolja se javila u cetvrtak. temperatura ide od 37.5 tokom dana do 38.5, pa cak i 39 nocu.

 

cini se da ide na bolje.

 

nego, da li negativan antigenski znaci da vise ne moze da se siri virus dalje?

  • +1 2
Link to comment
9 minutes ago, nenad said:

nego, da li negativan antigenski znaci da vise ne moze da se siri virus dalje?

 

Kazi mi da ti kazem, pogotovo sa ovim novim super zaraznim sojem...

 

Pogotovo sto si najzarazniji pre pojave simptoma i prih par dana, a test je tad cesto negativan.

Znaci odgovor je Ne.

Edited by Mel
Link to comment
42 minutes ago, Valkyrie said:

Bravo za ohrabrujući ulet, imaju čemu da se raduju kolege bolesni forumaši. 

 

Nek prate D dimer, uzimajte brufen i D vitamin, posle aspirin neko vreme recimo. Znace neko koji je dobar rezim.

 

Edited by Mel
Link to comment
4 minutes ago, nenad said:

 

hmmm, pa kako onda, koliko treba ostati u izolaciji?

 

Ne znam sta bih ti rekla, ostani nekoliko dana kod kuce i posle dosledno sa maskom jos neko vreme. Ja bih tako.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Valkyrie said:

Ti otvorila pravu ordinaciju. 

 

samo prenosim poluinformacije od drugarice koja radi u Batajnici povremeno. Ona je posle kovida pila aspirin 500 jos neko vreme iako mislim da cak nije ni imala D dimer problematican, isto je koristila fraksi dok je trajala bolest ali to ti niko nece prepisati ako nema u krvnoj slici. A sve to da smanji sansu da joj se napravi tromb logicno.

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...