Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

U Zemunu u cara Dusana blizu vise konjicke je vrhunska kovid ambulanta. Mislim, starudija od zgrade, ali doktorka koja radi je super temeljna, meni su odmah radili i skener pluca koji je u sobi pored ( sto mi nisu radili u medicini rada ). 
i nije bilo guzve 

Link to comment
U Zemunu u cara Dusana blizu vise konjicke je vrhunska kovid ambulanta. Mislim, starudija od zgrade, ali doktorka koja radi je super temeljna, meni su odmah radili i skener pluca koji je u sobi pored ( sto mi nisu radili u medicini rada ). 
i nije bilo guzve 
potvrdjujem za zemun.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

Link to comment

Keva došla iz banje juče, danas bolesna. U kovid ambulanti druga priča, gužva, svađa, anarhija.

Pozitivna na brzom testu i uvalili joj papir, kaže, ponedeljak u 11:20, penzioner dijabetičar, da pije tečnost, tušira se mlakom vodom i obara temperaturu.

Lepo...

  • Tužno 2
Link to comment
1 hour ago, dùda said:

Držite se @Miljenko 

 

pa kako to @Vapad, gde je to ? 

 

Pančevo.

Ali stvarno druga priča od onomad kad smo devojka i ja pazarili.

Pričam sa ljudima tamo, neki dolaze drugi dan već, deset zdravuljavih čeka kontrolu a kod iste doktorke idu i novozaraženi, samo jedna ordinacija radi.

U hodniku puno, klima radi ali puno ljudi i počinju nervoze, svađe.

Mi smo bili oko pet, jedna žena sedi, nije joj dobro, ima papir koji kaže 15:15, druga gospođa viče na nju, pa jeste bili u 15 i 15, šta sad radite tu, mora da se zna red, mi smo sledeći, treća viče oćeš ja da ti dođem tamo... i tako... a keva paničar i ovako, odmah krene da se drži za grudi...

 

Uglavnom, sestra iz DE okrenula par telefona pa sam išao u vanrednu nabavku, ima sve što treba i što ne treba od lekova, temp na 37.7, pratićemo.

 

Ali što ne prate kapacitetima to ne razumem, oni tamo u ambulanti su na ivici.

  • Tužno 2
Link to comment

Držite se svi...samo da potvrdim da i kovid ambulanti "Medicina rada" radi ista ekipa kao u prethodnom talasu.
Dakle trebalo ba da nastave dobru praksu.



....shiit has hit the fan.

  • +1 1
Link to comment
23 hours ago, dùda said:

 

 

ed.

i da, antivirusni lek se može dobiti samo u državnom sistemu 

moze i privatno, samo je skup-9k rsd bio onomad kad sam ja imao.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...