Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

ok, kuma sad pozitivna. sedele preksinoc napolju, na metar, nisamo se bash vodale ruku pod ruku. kakve su mi shanse? :dry:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

Link to comment
2 minutes ago, gospa buba said:

ok, kuma sad pozitivna. sedele preksinoc napolju, na metar, nisamo se bash vodale ruku pod ruku. kakve su mi shanse? :dry:
 

Dobre:tongue:

 

Mislim 50-50. Mozda si dobila, a mozda i nisi.

 

Nadam se da nisi :)

Link to comment
22 minutes ago, gospa buba said:

ok, kuma sad pozitivna. sedele preksinoc napolju, na metar, nisamo se bash vodale ruku pod ruku. kakve su mi shanse? :dry:

 

Ja bih rekao male, ne mora da znaci uopste da je tada bila zarazna jos. Ako niste bas dugo sedele i bas puno pricale :D

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
32 minutes ago, gospa buba said:

ok, kuma sad pozitivna. sedele preksinoc napolju, na metar, nisamo se bash vodale ruku pod ruku. kakve su mi shanse? :dry:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto
 

 

Ti si imala već koliko puta? Barem dvaput? (Ili tvoji ukućani?)

 

Da pokušam da te utešim: onomad u maju sretnem poznanicu Botaničkoj bašti, prošetamo sat vremena zajedno sa bebama na nekoj normalnoj razdaljini pošto sam inače mislila da sam prehladjena pa već zbog toga, uveče sam bila pozitivna. Njoj ni bebi nije bilo ništa.

  • Hvala 1
Link to comment

a znam i ja da su dobre. otkazala sva vidjenja sa ljudima koje volim. ostali kako im padne. i ukucani kako im padne, sad je svakako gotovo :dry:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

  • Hvala 1
Link to comment
31 minutes ago, dùda said:

izveštaj za danas

 

definitivno sam zakačila prokletinju, međutim, stanje grla je otprilike isto svo vreme, dakle ništa problematično, iritira malo na kašalj i to je to

ono što je novo, krenulo od jutros malo i da curka na nos

lomi me, ne preterano, definitivno se ne osećam zdravo, ali ne ni naročito bolesno, temperature nema

ako danas ostane bez temperature, računam da je neće ni biti

 

moj muž je poseban slučaj, nije za poređenje, ja sam relativno zdrava ali u godinama :D, pa eto, možda nekome može da bude korisno kao neki reper, ovo kako se kod mene razvija

 

i da, čaj od lovora je keva za kašalj, muž ne može da pije te neke slatke sirupe koje su nam nahvalili (sirup od islandskog lišaja), pa smo morali da potražimo neslatku alternativu, i ovaj čaj se pokazao kao odličan

 

ed.

i da, dok se kod mog muža maltene odmah razvila bakterijska infekcija gornjih respiratornih puteva, kod mene jok, iz nosa izduvavam samo vodu, čisto, prozirno, dakle virus bez bakterija

 

simptomi kao sinusitis?

Link to comment

Hajde, valjda neće biti ničeg više!

Tako se sećam kada si napisala "mi neki planiramo da ne zakacimo" i potvrdila sam tu ideju u sebi, ali - jbg. Moramo svi, eto samo da lako prodjemo.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...