Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

6 minutes ago, Ayatollah said:

To je zato što je bračni par Knežević odlučio da je vreme da se klinika proda, pa se više fokisiraju na traženje potencijalnog kupca nego na kvalitet sopstvene usluge.

 

trebalo je da se proda acibademu, gospodja nije htela da prica ni sa jednim drugim potencijalnim kupcem. to je dugo bilo na holdu jer je lira pukla, ne znam doduse sta se desavalo u poslednjih godinu i po.

mislim da nigde nisam video tako los corporate governance, a svacega sam se nagledao.

Link to comment
49 minutes ago, nenad said:

 

trebalo je da se proda acibademu, gospodja nije htela da prica ni sa jednim drugim potencijalnim kupcem. to je dugo bilo na holdu jer je lira pukla, ne znam doduse sta se desavalo u poslednjih godinu i po.

mislim da nigde nisam video tako los corporate governance, a svacega sam se nagledao.

Nije se desilo ništa. Acibadem se povukao iz pregovora zbog devalvacije lire, pa je posle toga hteo da proda svoj udeo u joint venture-u koji ima u Makedoniji sa Jordanom Kamčevim, kao i mrežu klinika u Bugarskoj, ali nije pronađen adekvatan kupac (nije doduše pomoglo ni to što je Kamčev bio uhapšen u tom periodu). Koliko mi je poznato, za sada ne planiraju dalje transakcije, barem ne ovde.  

Link to comment
Skener im je do 22h 12000 a posle 22h 19k
Dok sam ja sačekala red (a imala zakazano oko 21) i posledično se strmeknula do infuzije - prođe 22 sata i naplate mi skuplju tarifu. 
To samo meni može da se desi. 
Mashala
CT u NS je 10.000 din
Link to comment
4 hours ago, dekki said:

 

Линк ка тој бази? 

Другар се јуче тестирао у Вељка Дугошевића. Рекли му да ће добити резултат за 7 дана. 

Nemam pojma. Guglala je covid baza. 

Trebao joj je lbo i broj zdravstvene knjižice da bi se ulogovala

Link to comment

Kod vas se sve placa :isuse: 

Pravi americki sistem.

 

Da li su vama radili seroloske testove kada ste prvi put dosli u covid ambulantu ili ste cekali PCR test?

Link to comment

Meni su radili taj iz krvi na početku simptoma i naravno da je bio negativan na antitela. 

Četiri dana kasnije sam iskukala bris, i on mi je stigao kao pozitivan kad sam uveliko fasovala bolnicu. 

 

 

Of topik, nekim ljudima bi trebalo zabraniti da teše. 

Link to comment
21 hours ago, Hamlet Strašni said:

Da. Bila sad do infektivne. Napljuvao doktor belmedik. 
 

Samo pogledao rentgen i rekao 3 nedelje mirovanja na gajbi. I da se ponaša kao da je kovid...

 

Pozdravi zemljakinju i reci joj da se ne da.

 

Brat sinoć dobio temperaturu, danas uradili rentgen, pulmolog konstatovao upalu pluća, propisao mu lekove i poslao a kući da se leči. temperatura 39, sada je palo ma 37.5.

 

Ovo je mnoooogo veća priča od onih 350 koliko prijave dnevno

Link to comment
10 hours ago, Valkyrie said:

Skener im je do 22h 12000 a posle 22h 19k

Dok sam ja sačekala red (a imala zakazano oko 21) i posledično se strmeknula do infuzije - prođe 22 sata i naplate mi skuplju tarifu. 

To samo meni može da se desi. 

Jesam dobro razumeo, belmedik?

  • +1 1
Link to comment

Kad sam pre 4 godine išao na operaciju, Belmedic je samo za tu operaciju (bez troškova bolnice, lekova, itd) tražio 12k EUR. Operisao sam se u Sloveniji uz vrhunski tim lekara i operacija me sa sa svim troškovima koštala 8k.

Link to comment
To je zato što je bračni par Knežević odlučio da je vreme da se klinika proda, pa se više fokisiraju na traženje potencijalnog kupca nego na kvalitet sopstvene usluge.
Ja sam jednog tog Kneževića video i setio se da sam radio sa njim nešto, on kao režirao, retko ljigav tip..

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
On 14.7.2020. at 11:55, Valkyrie said:

Verovatno je mislio na njihove cene. 

Ja sam ono veče platila pregled+krv+infuzuju 12500 i posle skener 19000. Odrali me, i novčanik mi dobio koronu od muke :wacko:

Kakvo sranje od drzave, posle sto im ljudi umiru po kucama.  Crklidabogdasvi (vlast)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...