Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Fasovali su ovde drugarica (bukvalno joj je isto krenulo kao meni u maju, sa sve kostoboljom drugog i trećeg dana) i muževljev brat i dečaci (nevezano, žive u dva različita grada) i zanimljivo je da im je svima nestalo čulo ukusa. Odavno nisam čula za to (ni mi nismo imali gubitak). Nova varijanta verovatno?

Link to comment

Bila na moru posle 100 godina. Planirano bilo minimum 10 dana. Juče se naprasno vratili posle 5 dana  (sat vremena na Batrovciima btw), jer kum pozitivan na brzom testu :isuse:. Simptomi ne strašni ali danas mu ipak prepisalio™ antibiotik.

 

Muž se već nešto žali na grlo :blink:, sad, ja to odbijam na čuvenu mušku hrabrost :dry:. Videćemo. Ja sam ok za sada.

 

 

Edited by dùda
  • +1 4
Link to comment

Mene i hanumu zvali da se od ponedeljka vratimo na poso.
Upravo se vratio sa plaze i sutra ranom zorom krecem ka otadzbini
:cry:

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

  • +1 1
  • Tužno 7
Link to comment

trebalo na predstavu veceras. otkazano "zbog povrede glumca". prvo se smorila. on a second thought, kazem, dobro je, izbavi me od iskusenija. (iako sam jos kad je izasao program festivala, vestica, predvidela da ce biti otkazivanja predstava kad neki clan ansambla pazari covid, negde sam se nadala da ipak nece. valjda.)

znaci, sedi di si. poso-kuca-dvoriste 😢 

koliko jebena monca ima krugova?

 

poz

Link to comment
1 hour ago, dùda said:

jel' ima u našim apotekama da se kupi test ?

Kupovala sam u Ivancic apoteci. Neki bosson test ili nesto slicno se zove. Dobar je i pouzdan 

  • Hvala 1
Link to comment

Ovde cepa po 10-15k novih dnevno...Austrija. 

Bio sam u Kanadi na konferenciji, bilo je nekoliko pozitvnih. Živ sam se usrao da me tamo ne zatvore u sobu do ozdravljenja, ali na kraju nisam ni radio test. 

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...