Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

2 hours ago, Hamlet Strašni said:

Ništa određeno. Rekao nešto kao - to je strašno šta oni rade. I pogledao rentgen. 

Verovatno je mislio na njihove cene. 

Ja sam ono veče platila pregled+krv+infuzuju 12500 i posle skener 19000. Odrali me, i novčanik mi dobio koronu od muke :wacko:

Link to comment
11 minutes ago, Valkyrie said:

Verovatno je mislio na njihove cene. 

Ja sam ono veče platila pregled+krv+infuzuju 12500 i posle skener 19000. Odrali me, i novčanik mi dobio koronu od muke :wacko:

 

Toliko bi otprilike platila u Spaniji u skupoj privatnoj klinici, a verovatno i nesto manje.

Link to comment
Verovatno je mislio na njihove cene. 
Ja sam ono veče platila pregled+krv+infuzuju 12500 i posle skener 19000. Odrali me, i novčanik mi dobio koronu od muke :wacko:
Auuu jbte

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

Verovatno je mislio na njihove cene. 

Ja sam ono veče platila pregled+krv+infuzuju 12500 i posle skener 19000. Odrali me, i novčanik mi dobio koronu od muke :wacko:

Тако нешто је платила, само што није морала скенер него рентген и без инфузије. Нисам је ни питао колико је укупно све платила...

Link to comment

Skener im je do 22h 12000 a posle 22h 19k

Dok sam ja sačekala red (a imala zakazano oko 21) i posledično se strmeknula do infuzije - prođe 22 sata i naplate mi skuplju tarifu. 

To samo meni može da se desi. 

Link to comment
4 hours ago, Frank Pembleton said:

Čekaj može da se testira ako se plati ili si morao da pokažeš papire za sl put?

.... Shiit has hit the fan!
 

Niko nista ne pita, samo treba da imas licnu kartu i uplatnicu da si uplatio 6000 dinara.

Link to comment
44 minutes ago, Valkyrie said:

Skener im je do 22h 12000 a posle 22h 19k

Dok sam ja sačekala red (a imala zakazano oko 21) i posledično se strmeknula do infuzije - prođe 22 sata i naplate mi skuplju tarifu. 

To samo meni može da se desi. 

 

JBT, trebalo bi da uvedu kao na pumpama ovde, da vazi cena koja je bila kada si uhvatila crevo da sipas gorivo, a ne ona koja je po dolasku na kasu. Sramota.

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
3 hours ago, goofs said:

 

koliko brzo ide red?

Ja sam zavrsio do 10 i 15. Stao sam u red u 15 do 8 i bilo je nekih 100 ljudi ispred. U pocetku je bilo sporo oko 8 kad su poceli da rade ali su se kasnije ubrzali. Da, proslo je ispred mene bar jos jedno 30-tak ljudi jer daju prednost onima koji dolaze sa malom decom. Navodno rezultati bi trebalo da budu za 48 sati najkasnije.

Link to comment
1 minute ago, Hamlet Strašni said:

Moja žena se testirala u petak popodne, dobila rezulat u nedelju. Tj. našla se na bazi, nisu joj poslali mejl...

uzmi zeni oksimetar i pratite zasicenje, ako padne idite u bolnicu.

Link to comment
20 minutes ago, BarryWhite said:

Ja sam zavrsio do 10 i 15. Stao sam u red u 15 do 8 i bilo je nekih 100 ljudi ispred. U pocetku je bilo sporo oko 8 kad su poceli da rade ali su se kasnije ubrzali. Da, proslo je ispred mene bar jos jedno 30-tak ljudi jer daju prednost onima koji dolaze sa malom decom. Navodno rezultati bi trebalo da budu za 48 sati najkasnije.

 

Tnx. Znaci ne gine ti 2-3 sata cekanja, kako god da obrnes.

 

Ajd, valjda ces dobiti dobar (negativan) rezultat. Ti covece kad se sve ovo zavrsi knjigu da napises - "U doba korone pobedio sam malariju" :thumbsup:

Link to comment
29 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Moja žena se testirala u petak popodne, dobila rezulat u nedelju. Tj. našla se na bazi, nisu joj poslali mejl...

 

Линк ка тој бази? 

Другар се јуче тестирао у Вељка Дугошевића. Рекли му да ће добити резултат за 7 дана. 

Edited by dekki
Link to comment
1 hour ago, dekki said:

 

Линк ка тој бази? 

Другар се јуче тестирао у Вељка Дугошевића. Рекли му да ће добити резултат за 7 дана. 

 

Tamo ih ima od prvog jula da još čekaju rezultate. Ja evo čekam od 3.7.

Link to comment
7 hours ago, beta kentauri said:

čuvajte se

 

belmedic se poodavno ofucao što se tiče kvaliteta a razbijaju sa cenama usluga.

To je zato što je bračni par Knežević odlučio da je vreme da se klinika proda, pa se više fokisiraju na traženje potencijalnog kupca nego na kvalitet sopstvene usluge.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...