Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

25 minutes ago, Sammael said:

Amateru, javi se kad ti CRP dođe na 94 ko meni :P

 

Najvise sto je bio je 78 pred odlazak u bolnicu u decembru 2020...  Barti je "pobednik" , bilo ne ponovilo se

Link to comment
7 minutes ago, Valkyrie said:

Jbt, šta gajiš ti, čoveče, Aliena?? :huh:

Beše to u sezoni mart/april 2021 delta vrv.

Prva terapija nije dala rezultate pa je sve skočilo u par dana...crp sa 30 na gorenavedenu cifru...sa pogođenom terapijom popadalo sve u roku od 4,5 dana a temp iste noći.

Inače temp sam vukao danima bez značajnijih padova a bila prisutna i  upala donjih režnjeva oba pl krila bez da se zakašljem i jednom.

Link to comment

Nemam vise temp i otpusio mi se nos al se javio kasalj malo cesce. Bio kod doktora i poslusao me kaze da su mi pluca cista i dao mi neki sirup da pijem. Vadio sam krv CRP je 5.2 tako da je sve ok. S obzirom da sam u petak dobio temp kako bese ide ono za zaraznost ukucana 3-4 dana od pojave simptoma?

  • +1 1
Link to comment

juče sam bila u kovid ambulanti jer mi već više od mesec dana nešto šišti u plućima pa sam se plašila da ne vučem neku upalu pluća još od nove godine. 

na pregledu mi je doktor rekao da su mi pluća čista, ali mi je ipak dao papirić za testiranje. uzeli su mi krv i bris iz nosa. negativni su mi i brzi i cpr kao što sam i očekivala. sad ne znam da li da idem po te rezultate krvi. 

jel ima nešto korisno u tom testiranju krvi?

Link to comment

Imate li možda tip gde u centru primaju na pregled u kovid ambulantu ako je prijava nije na toj opstini? U Siminoj me oduvali večeras iako je bilo potpuno prazno i rekli mi "eto, danas baš nemate sreće".

Link to comment

novobeogradjani, aqualab laboratorija u mihajla pupina 115a, preko puta siva, nova novcata, 0-24h. antigenski hiljadarka.


(ovo je bilo izvinte shto prekidam vash razgovor hocete da kupite karanfil [emoji38]ol: )

sent from novi mnogo jak bubamoto.



  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...