Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

21 hours ago, Sammael said:

rana od operacije prokrvarila kroz gazu, veš, kompresionu odeću i pantalone. Otoci mi ne prolaze, rana mi non stop curi. Sve zbog jebenog fraksiparina. 

Fraksiparin nikako ako krvaris. Odma prijavljuj onome ko ti ga je prepisao.  

Link to comment
11 minutes ago, Paul Gompitz said:

Fraksiparin nikako ako krvaris. Odma prijavljuj onome ko ti ga je prepisao.  

 

Na vezi sam s hirurgom, i on se složio da mora fraksiparin i rekao istu dozu koju su mi prepisali.

  • +1 1
Link to comment
23 hours ago, Mos said:

 

Uvek kad mi je bilo zajebano hrabrila me ona Čerčilova: when going through hell, just keep going. Ima da prodje, samo ne posustaj, dan po dan i korak po korak.

 

Uopšte se ne ložim na izjave tog tipa, previše ih je i nekako su većina patetične i neprimenljive u praksi, ali msm da je posle filma Jo Jo Rabbit izleteo sledeći natpis koji mi se urezao u mozak. Tad sam nešto baš bio skurcan, i prijalo mi je pročitati ga.

 

dc99c5a76fad8a109eabb8a106cd91d5.png

  • +1 2
Link to comment
11 minutes ago, Mil@n said:

 

Uopšte se ne ložim na izjave tog tipa, previše ih je i nekako su većina patetične i neprimenljive u praksi

 

Ni ja, ali ovaj Winstonov quote mi je baš nekako okrepljujući već decenijama. Neće rešiti ništa ali dobiješ mali influx pozitivne hemije, koji te stavi u ravan sa realnim svetom oko tebe. Ništa nije večno, ni jesen ni proleće. Pokopali te ili ozdravio, proći će. Sve prodje. :) 

 

Osim ako možeš da dobiješ morfijum, onda jebo Čerčila, samo sipaj u venu. Tad ne boli baš ništa i sve je u redu.

 

 

Edited by Mos
  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Mos said:

 

Ni ja, ali ovaj Winstonov quote mi je baš nekako okrepljujući već decenijama. Neće rešiti ništa ali dobiješ mali influx pozitivne hemije, koji te stavi u ravan sa realnim svetom oko tebe. Ništa nije večno, ni jesen ni proleće. Pokopali te ili ozdravio, proći će. Sve prodje. :) 

 

Sve se slažem, baš sam se osetio bolje pošto sam ono pročitao na kraju filma.

 

Nekoliko minuta. :D

  • +1 1
Link to comment
On 21.2.2022. at 11:45, Valkyrie said:

Čitam i ne verujem da je on nosio dvadeset kila nečega a operisani koronaš je! 

Bukvalno mi dođe da te izudaram (čim malo živneš) 

 

Daj da živnem samo malo pa me tuci slobodno iako inače nisam u S&M fazonu.

 

Sutra ujutro moram kod hematologa. A kaže doktorka da je i rana malo zagnojila pa da idem kod hirurga ipak da to pogleda. Jbt KAKO je zagnojila kad sam napumpan sa 3 tone antibiotika i redovno perem i previjam.

 

  • Tužno 8
Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Da se nadovezem opet...

 

I drugi antigenski je negativan, medjutim CRP mi se povecao od nedelje. Uradili su mi i PCR test, rezultat sutra oko 15h.

 

U nedelju je CRP bio 5.3, danas je 8.7, dali su mi hemomicin da pijem i da ponovo odradim krvnu sliku za 2 dana.

 

Nemam temperaturu, stomak je vise manje ok, manje grebuckanje u grlu, kasalj nemam, normalno disem, normalno jedem. Od krvne slike jedino su monociti 12.4 a granica je 12.

 

Zena mi je ok, nema temp preznojila se sinoc dobro, ponekad se zakaslje... generalno ide na bolje.

 

 

Amateru, javi se kad ti CRP dođe na 94 ko meni :P

 

Meni je sad 6.3, što praktično znači da je gotovo. Bar taj deo igrice, za drugo videti post iznad.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...