Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

@Sammael možda mogu da te umirim za tu  temperaturu jer sam i sama pre godinu dana imala situaciju da sam više od dve nedelje imala tu "sitnu" temperaturu, i koleginica me poslala kod nekog infektologa, koji mi je na kraju objasnio (obzirom da je krvna slika bila super) da ume da se desi da organizam sam nastavlja da diže temperaturu nedeljama nakon napada virusa, samo što ranije nismo tako revnosno potezali za toplomerima i nakon što počnemo da se osećamo bolje pa nismo mogli da primetimo da je i dalje blago povišena.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

@Milosh76 

pa ti ćeš čoveče posle svega što si prošao da razviješ imunitet na ebolu i ko zna šta još :D 

 

brz oporavak, držite se oboje  

 

ed.

u vezi tih dugih temperatura 

mene jednom posle neke operacije nisu zbog toga hteli nikako da puste kući , a sve oko 37,2. dok se neka matora profesorka nije naljutila i rekla da me puštaju a meni da bacim toplomer 

tako i bi :D 

Edited by dùda
  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, Mos said:

 

Zeko, trazio sam je par puta u DMu i Liliju i nisam nasao. Gledale me bledo one prodavacice, mozda sam trebao da kazem kako mi je Dr. Nestorovic preporucio pa da naruce. :D

 

Имаш у Бену апотекама. На сајту можеш да видиш и у којим.

https://shop.benu.rs/srebrna-kap-sa-mentom-i-eukaliptusaom

Edited by NiZdr
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, dùda said:

@Milosh76 

pa ti ćeš čoveče posle svega što si prošao da razviješ imunitet na ebolu i ko zna šta još :D 

 

brz oporavak, držite se oboje  

 

ed.

u vezi tih dugih temperatura 

mene jednom posle neke operacije nisu zbog toga hteli nikako da puste kući , a sve oko 37,2. dok se neka matora profesorka nije naljutila i rekla da me puštaju a meni da bacim toplomer 

tako i bi :D 

miloš je k'o ova moja svastika, samo još koleru nije zapatila u ovim kovid danima :rolf:

  • Haha 1
Link to comment

Meni je pre 2-3 dana konacno pocela da popusta malaksalost. Pre toga je prava muka bilo otici do obliznje pijace. Proslo je otprilike mesec dana od prvih simptoma. Kada se setim one glavobolje, iz dana u dan, i sada me uhvati nervoza.

  • +1 2
Link to comment
9 hours ago, Svemir Zeka said:

Pisala ja, ne znam da li su ljudi probali onu moju srebrnu vodu :lolol: meni i dalje radi posao. Sinalzan se zove, ali s mentom ili crveni (probala sam i taj, on je još jači)


Probao i ja, ali nije bolji efekat od nafazola... I ovo moram da spricam par puta dnevno, ja se sve nadao resenju koje ce mi otpusiti nos zauvek. :D

Ima u Benu apotekama, ja kupio 1 s eukaliptusom, i 1 s brsljanom, oko 400 kinti je 1 bocica ako se dobro secam. 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Plajvi said:


Probao i ja, ali nije bolji efekat od nafazola... I ovo moram da spricam par puta dnevno, ja se sve nadao resenju koje ce mi otpusiti nos zauvek. :D

Ima u Benu apotekama, ja kupio 1 s eukaliptusom, i 1 s brsljanom, oko 400 kinti je 1 bocica ako se dobro secam. 

 

Pa bolje jer je nećeš sjebati sluznicu nosa, što nafazol radi. Ovo samo moraš redovno da apdejtuješ. I da se nadaš da nećeš poplaviti kao onaj neki s yt što je postao štrumpf :D

  • Haha 1
Link to comment
18 hours ago, Moća said:

Jel ima neki narodni lek za otpusavanje nosa? Ne bi da spalim nos nafazolom ali bukvalno ne mogu da disem bez njega.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

Malo soli (idealno morske) otopis u vodi i to ustrcavas u nosnicu spricem. Efekat kao kad te na moru zapljusne talas pa nos procuri. 

Link to comment
18 hours ago, Moća said:

Jel ima neki narodni lek za otpusavanje nosa? Ne bi da spalim nos nafazolom ali bukvalno ne mogu da disem bez njega.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

 

Pisala sam već, probaj "tuš za nos", kod mene obično dobro radi (pogotovo za sinuse)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...