Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Odlično sam prošla, na opisu snimka piše da su promene na plućima u regresiji. 
Krvna slika super, crp mi opao na 1,3. 
 
Sad samo čekam 1 negativan bris i da me puste na kućno lečenje. 
Brao!
Jel kući ili u Arenu?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
6 hours ago, Paul Gompitz said:

Kad se uzme previse Aspirina "zeludacni problem" je krvarenje, a Pantoprazol nije lijek protiv krvarenja nego protiv viska zeludacne kiseline. Dakle, ne pomaze. 

 

Da, on je IPP i sluzi da oblozi zeludac u toj borbi. Meni je odmah sutradan po uzimanju pomogao, a imala sam rane svuda po zelucu. Dr gastroenterolog mi je rekla da izbegavam aspirin i ibuprofen a ako bas moram da ih uzmem, onda pantoprazol pola sata pre.

 

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
Just now, Hamlet Strašni said:

Moja žena negativan test u petak. Temperatura skočila juče. Danas joj konstatovali promene na plućima. Ipak je jbn kovid

 

Koji test? Serološki ili bris? Danas saznam da je u onih hiljade testiranih dnevno, iz kojih izvlače onih 3% pozitivnih ulaze i testovi na antitela, koja rade i zdravi ljudi koji idu na lečenje drugih bolesti, pa im treba za prijem u bolnicu ili za posao... a tačan je u max. 60% slučajeva.

Broj briseva u toj cifri se ne zna, ali je mali, ne objavljuju ga jer ovako deluke da mnoooogo testiramo.

Link to comment

Bris je.radila na Torlaku

 

Dobro se oseća, tj bolje. Sad joj je i temperatura pala. 

 

Mora u ambulantu da ide da joj kažu da li.je za hospitalizaciju

Link to comment
 
Koji test? Serološki ili bris? Danas saznam da je u onih hiljade testiranih dnevno, iz kojih izvlače onih 3% pozitivnih ulaze i testovi na antitela, koja rade i zdravi ljudi koji idu na lečenje drugih bolesti, pa im treba za prijem u bolnicu ili za posao... a tačan je u max. 60% slučajeva.
Broj briseva u toj cifri se ne zna, ali je mali, ne objavljuju ga jer ovako deluke da mnoooogo testiramo.
Pa to kad mi je kumče bilo doktorka ga nazvala uveče i rekla:
Molim te iako je negativan test, ponašaj se kao da si pozitivan...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
Bris je.radila na Torlaku
 
Dobro se oseća, tj bolje. Sad joj je i temperatura pala. 
 
Mora u ambulantu da ide da joj kažu da li.je za hospitalizaciju
O jbm mu miša...
Drži se...
I javni ovde

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
1 hour ago, Hamlet Strašni said:

Moja žena negativan test u petak. Temperatura skočila juče. Danas joj konstatovali promene na plućima. Ipak je jbn kovid

 

Kako moze da ima promene na plucima (upalu?) ako nije imala temperaturu do juce? :huh: to mi je mnogo cudno.

 

Imam par individua u okruzenju koje nemaju simptome - nema temp, nista kasalj, cula mirisa/ukusa ok - ali su raspali i umrtvljeni ko da ih je tramvaj pregazio. Da ga jbes koliko je sve ovo cudno.

Link to comment
1 hour ago, Hamlet Strašni said:

Moja žena negativan test u petak. Temperatura skočila juče. Danas joj konstatovali promene na plućima. Ipak je jbn kovid

Rentgen? 

Hajde sa srećom. Samo što pre terapiju započnite.

Link to comment

Dobro je. Praktično mislim da je sve prošlo. Po malo kašlja, ali nije zabrinjavajuće. Daleko manje nego pre neki dan. U petak ponovo testiranje. Samo sada se danima čeka na rezultate.

  • +1 5
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...