Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

1 hour ago, Jozef K. said:

Evo vreme je i za vizitu. OK sam. Nema temperature. Otprilike bi trebalo da je sada to šest dana. Ima tog kašlja, ali mislim da nije opasno. Čitam da je to često posledica. Drugarica doktorka kaže da je razređivanje krvi bitno dok traje nalet i upalni proces. Kaže da nema potrebe ništa da pijem osim jedne rakije sada kada sam završio sa antibioticima.

 

Jozefe, sine, pa zar mora doktorka da ti kaze.:D

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, I*m with the pilots said:

Proveri samo kako ti stomak stoji sa tim, ako naginjes ka nekim zeludacnim problemima npr. U tom slucaju je savet da uzimas pantoprazol jedno pola sata pred aspirin.

Kad se uzme previse Aspirina "zeludacni problem" je krvarenje, a Pantoprazol nije lijek protiv krvarenja nego protiv viska zeludacne kiseline. Dakle, ne pomaze. 

Link to comment
Uzet mi danas bris za kontrolu kao i krv i urađen rtg. Čekam sad da vidim rasplet. 
Ja se osećam bolje puno, vrlo male tegobe imam. 
Smorila sam se danas na rtg snimanju, čoveka od 2,10-2,15 i 120 kg voze u kolicima, sve vreme sa bocom sa kiseonikom, jedva je ustao na noge na 15 sekundi da ga slikaju. Kaže sestra da je jako loše, 1972 godište, iz Nove Pazove je. Žena mu u Areni, dete kod kuće. Posle sam pomogla sestri da ga odvedemo do sobe, ja sam vukla bocu sa O2 a sestra njega u kolicima. Toliko mi ga je bilo žao, ima snage samo da mi se nasmeši onako zahvalno, a znate kolika ljudina od čoveka :(
Ovo sranje NE BIRA! Apelujem na vas sve još jednom - ČUVAJTE SE! 
Držte se...@Valkyrie
Javi kako si prošla sa rtg

.... Shiit has hit the fan!

  • Hvala 1
Link to comment
58 minutes ago, Valkyrie said:

Odlično sam prošla, na opisu snimka piše da su promene na plućima u regresiji. 

Krvna slika super, crp mi opao na 1,3. 

 

Sad samo čekam 1 negativan bris i da me puste na kućno lečenje. 

Bravo!

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...