Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Ne znam šta je andol protect, ali ja bih uzimao neki ASS 100mg svakodnevno. Ti naravno proveri sa doktorima da li možda imaš neku kontraindikaciju...

Link to comment
1 hour ago, aram said:

Acetylsalicylsäure, tj. acetilsalicilna kiselina

 

59 minutes ago, de Sisti said:

Pa i andol je acetilsalicilna kiselina, a i aspirin

 

33 minutes ago, InvisibleLight said:

Aspirin C 3x dnevno pije moj drug, samo kazem, konsultuj

Hvala svima.

Link to comment
15 hours ago, fren said:

Ovo je info od pocetka maja nasim lekarima, prenosim s vajber grupe. Ne umem da qoutujem.

 

Većina stvari koje kruže po Viber i FB grupama, makar te grupe činili sve sami primarijusi medicine, obično su smeće pokupljeno sa interneta bez ikakve provere ili verifikacije. Ljudi ih šire dalje jer u ovakvim situacijama svako smeće može da zazvuči logično. Bez linka ne možemo da ostavimo takav tekst da stoji, pogotovo na ovoj temi.

  • +1 5
Link to comment
15 hours ago, Jozef K. said:

 

 

Hvala svima.

Proveri samo kako ti stomak stoji sa tim, ako naginjes ka nekim zeludacnim problemima npr. U tom slucaju je savet da uzimas pantoprazol jedno pola sata pred aspirin.

Link to comment
40 minutes ago, I*m with the pilots said:

Proveri samo kako ti stomak stoji sa tim, ako naginjes ka nekim zeludacnim problemima npr. U tom slucaju je savet da uzimas pantoprazol jedno pola sata pred aspirin.

Evo vreme je i za vizitu. OK sam. Nema temperature. Otprilike bi trebalo da je sada to šest dana. Ima tog kašlja, ali mislim da nije opasno. Čitam da je to često posledica. Drugarica doktorka kaže da je razređivanje krvi bitno dok traje nalet i upalni proces. Kaže da nema potrebe ništa da pijem osim jedne rakije sada kada sam završio sa antibioticima.

  • +1 8
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...