Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Nepušač, krvna grupa B+

 

Ja u to mnogo ne verujem, jedino da sprovedem anketu ovde po bolnici pa da vam javim :)

Ono što je definitivno utvrđeno je da covid pravi trombove, da je dosta smrti uzrokovano čak ne ni gušenjem već plućnom embolijom, da vrednosti jetre jako skoče kao i LDH. To sve prate kad nam vade krv. 

  • +1 2
Link to comment
11 minutes ago, Valkyrie said:

Nepušač, krvna grupa B+

 

Ja u to mnogo ne verujem, jedino da sprovedem anketu ovde po bolnici pa da vam javim :)

Ono što je definitivno utvrđeno je da covid pravi trombove, da je dosta smrti uzrokovano čak ne ni gušenjem već plućnom embolijom, da vrednosti jetre jako skoče kao i LDH. To sve prate kad nam vade krv. 

To sam ja cula od doktorskih vajber grupa, al mi bilo glupo da prenesem ovde. Ima citava analiza, da se virus hvata za neke receptore, proteine u plucima, to nije klasicna upala pluca. I ti ugrusci potom mogu da se stvore bilo gde u organizmu i takve smrti ovde ne podvode pod kovid. 

 

Link to comment

Drugu koji je imao ozbiljnu trombozu unutrašnjih vena prošle godine su lekari na Bežaniji, gde je ležao do pre nekoliko dana, rekli da je to što i dalje pije lekove za trombozu dobro i da će mu pomoći u borbi protiv covida.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Filozof manijak said:

Moja interpretacija je da se ne može zaraziti neko ko je već zaražen, a kao odgovor na savet forumašice da ne ide na testiranje jer se može tamo zaraziti. 

 

Nigde nisam napisao da je jozefk preležao infekciju.

 

Dobar dan forumašu Filozof manijak :) Mislila sam da se Jozef K. nije prethodno testirao i da je samo imao simptome i da mu je sada puno bolje. U toj situaciji, tako se meni čini, ja bih se suviše plašila mogućnosti da nisam imala koronavirus + mogućnost zaraze u ambulanti i ne bih išla na testiranje bez preke potrebe. Ali pošto je čovek imao koronu, sve to ne važi.

 

Link to comment

@Valkyrie @kud u maglu Simoviću

 

hvala na pitanju, nije loše. 11. dan danas, nema većih problema osim što kašljem više nego na početku (što opet nije nešto strašno jako).

 

Ali problem je što ja rezultat testa još nemam, a testirao se 3. jula. I kad god zovem, kažu nema me u bazi uopšte, šta god to značilo.

 

Kad postaje učinkovito vaditi test na antitela?

 

*i da, još uvek nemam čulo mirisa i ukusa

Edited by dillinger
  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, dillinger said:

@Valkyrie @kud u maglu Simoviću

 

hvala na pitanju, nije loše. 11. dan danas, nema većih problema osim što kašljem više nego na početku (što opet nije nešto strašno jako).

 

Ali problem je što ja rezultat testa još nemam, a testirao se 3. jula. I kad god zovem, kažu nema me u bazi uopšte, šta god to značilo.

 

Kad postaje učinkovito vaditi test na antitela?

Moja cimerka je radila 5.07. na Kanarevom brdu i jedva juče dobila nalaz i to je našli preko covid baze podataka a u samom sistemu je nekako nema. Isto misterija! 

Juri i diktiraj JMBG! Mene su zvali iz doma zdravlja Novi Beograd i rekli mi rezultat a ovde u bolnici ima i neki momak koji stalno proverava covid bazu i štampa nalaze za sve pacijente. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...