Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Odradio IgG test u BioMediki, negativan dakle nemam antitela. Ostaje misterija koji sam to virus preležao u januaru a da nije ni korona ni sezonski grip. Doduše, možda i jeste bila korona a antitela nisu potrajala... izađe mu na isto.

Link to comment

Drž'te se Valkyrie i Jozefe K.

 

Cink za sisanje, koji je još na početku preporučio onaj virolog što je još od '70 radio s koronavirusima trebalo bi da može da se kupi ovde:

https://www.apotekanet.rs/ADRIEN-GAGNON-CINK-15MG-VITAMIN-C-TABLETE-ZA-ŽVAKANJE-A60

 

Quote

 

Stock up now with zinc lozenges. These lozenges have been proven to be effective in blocking coronavirus (and most other viruses) from multiplying in your throat and nasopharynx. Use as directed several times each day when you begin to feel ANY "cold-like" symptoms beginning. It is best to lie down and let the lozenge dissolve in the back of your throat and nasopharynx. 

 

https://parapsihopatologija.com/forums/topic/21149-ppp-vs-coronavirus-tema-za-praktične-savete-i-korisne-informacije/?do=findComment&comment=4684800

  • Hvala 2
Link to comment
30 minutes ago, Sammael said:

Odradio IgG test u BioMediki, negativan dakle nemam antitela. Ostaje misterija koji sam to virus preležao u januaru a da nije ni korona ni sezonski grip. Doduše, možda i jeste bila korona a antitela nisu potrajala... izađe mu na isto.

Koliko je potrebno da prođe vremena od sumnje na infekciju do vađenja antitela? 

Link to comment
1 hour ago, Sammael said:

Odradio IgG test u BioMediki, negativan dakle nemam antitela. Ostaje misterija koji sam to virus preležao u januaru a da nije ni korona ni sezonski grip. Doduše, možda i jeste bila korona a antitela nisu potrajala... izađe mu na isto.

To je moguće. Ja znam osobu kojoj je test na koronavirus bio pozitivan a posle nije imala antitela. Ima i ono istraživanje koje kaže da se to dešava.

Link to comment

Brzo ozdravite! Ja poznajem lično dvoje ljudi koji su bili oboleli od kovida + njihove porodice. Jedna osoba je imala simptome prehlade a druga je imala temperaturu oko 37.5 danima. S ovom drugom sam se čula redovno, najmanje mi je pričala o kovidu a najviše o tome kako ludi u kući s dvoje dece i onlajn školom. Sada su obe porodice super, da kucnem u drvo. To i vama želim! :)

  • Hvala 1
Link to comment
55 minutes ago, desboj said:

Jutros nas sobalilo na ulazu u preduzeće da se testiramo. Prošli put uzimali briseve a danas vena.

Još jednom negativan. Žena došla sa mesec dana korona bolovanja u ponedeljak i opet pozitivna. Ugrubo od oko 200 testiranih 2 pozitivna.

Link to comment

Kanda rade one brze što i akutnim infarktima rade...jednom ne treba više od 20 minuta. E sad nas je bio čopor ispred, dal stavlja više epruveta na centrifugu odjednom ili šta...bem li ga

Link to comment

Da se prijavim i ja. 37.5 i grebe me grlo. Mada ja mislim da nije korona vec upala grla jer me isto grebe zadnjih nekoliko dana a ja stoka pio samo gazirano i ladno.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
26 minutes ago, Moća said:

Da se prijavim i ja. 37.5 i grebe me grlo. Mada ja mislim da nije korona vec upala grla jer me isto grebe zadnjih nekoliko dana a ja stoka pio samo gazirano i ladno.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

Tako je počelo i kod mene. Sada je uglavnom 38.

Link to comment
  • Redoran changed the title to Zaraženi forumaši protiv korone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...