Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

14 minutes ago, Drako said:

Obzirom da radim tamo gde radim, a da tu radi i moja supruga, slicne price smo culi od sasvim velikog broja ljudi.

Sve ti verujem, za umesavanje porodice/odlucivanja cu da ti progledam kroz prste, Bozic je, ali: boldovano...

Ono te, kako da ti kazem, a da te ne uvredim: :puke:

  • +1 1
Link to comment

Ne, zena mi je pomagala da se vratim u krevet, a hitnu pomoc ne moze da zove, na moj izricit zahtev, bar dok sam iole svestan. Kao sto ziv necu sigurno nikad, ni po koju cenu uci u KCK, tako me nece ni svesnog hitna pomoc voziti. 

Moguce je da je nastupila hiperinfekcija, ali...

Ovde cu da prestanem sa daljim pisanjem jer iskacu ovi Vaccine Warriorsi, a ja zaista ne zelim da se raspravljam sa zaslepljenim osoboma.

 

Link to comment

Meni se cini da si ti dobio kovid neposredno pre druge vakcine. A onda si prisustvovao ratu virusa i vakcine u sopstvenom telu. Laicki, nisam lekar.

Ja sam na sve tri vakcine imao temperaturu do 40 i to je trajalo oko 24h.

Ako bude trebalo, a nadam se da nece, bice opet Fajzer.

  • +1 4
Link to comment
9 minutes ago, Drako said:

... u mojoj porodici svako samostalno donosi odluke.

Vidim :D 

10 hours ago, Drako said:

Cerka tinejdzerka, posle godinu dana neizlazenja sam je pustio da po volji ide.

 

E, nemoj vise da teras шегу, vidis da si doveo dotle da se i jedan Rodja slaze sa mnom...

Mnogo je kume...:sleep:

Link to comment
3 minutes ago, namenski said:

Sve ti verujem, za umesavanje porodice/odlucivanja cu da ti progledam kroz prste, Bozic je, ali: boldovano...

Ono te, kako da ti kazem, a da te ne uvredim: :puke:

Slobodno mi kazi tacno ono sto mislis, ovo je obican forum, i iskreno me zabole ko sta o meni misli. Ovde sam dosao iskljucivo jer volim da citam Harperove bravure, iako se sa mnogim njegovim stavovima ne slazem... Ah, da, to je nezamisliva situacija za mnoge na ovom forumu.

 

Link to comment
2 minutes ago, Drako said:

Slobodno mi kazi tacno ono sto mislis, ovo je obican forum, i iskreno me zabole ko sta o meni misli. Ovde sam dosao iskljucivo jer volim da citam Harperove bravure, iako se sa mnogim njegovim stavovima ne slazem... Ah, da, to je nezamisliva situacija za mnoge na ovom forumu.

Zajeb'o te Harper, kurva je to stara: ti dosao, on cim te video zbrisao, nisi primetio? ;)

Link to comment

Jos jednom pitam, hocete da okacim ovde, pod punim imenom i prezimenom svoje potvrde o vakcinaciji?

Hocete da skeniram i okacim radnu knjizicu...

Posto bolje znate sta se desava u zdravstvu od mene koji radim u zdravstvu.

Antivakser sam iako su mi deca primila sve vakcine?

Antivakser sam zato sto ne zelim da ponovo prezivim ono sto sam preziveo sa revakcinom...

Ma, terajte se....

Link to comment

Super je ovo, dodje neko cije misljenje i iskustvo se kosi sa forumskim i pokusa da diskutuje kulturno... i onda sekta krece u napad, nema da omane. Dobro,cast izuzecima, ima i par ljudi koji normalno odgovaraju, onda imamo par ovih sto napisu kratke ali jebitacne doskocice cisto da ispune svoju duznost da opljunu radi reda a imamo i agresivne koji bi valjda neistomisljenike mlatili da mogu, ma sta kurac mlatili - licno vakcinisali[emoji23] Ovo sa Djokovicem je jezivo za citanje, i Kurta i Murta odjednom na teniskoj temi da svako isprdi svoje strucno misljenje, jebem te zivote...

PPP >>> Herbalajf

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
1 minute ago, Drako said:

Sto moja zena ne moze da izleci

Izvini sto mesam suprugu, izbegavam umesavanje porodice sto vise mogu, ali pitam samo zarad toga sto je ona lekarka, ako sam dobro razumeo: ona se vakcinisala ili ne?

I kakav je njen stav kao profesionalca oko vakcina/vakcinisanja/tvom problemu sa 2. dozom?

Link to comment
Da, bas tako.
Posebno ne u KCK.
Sto moja zena ne moze da izleci, i da mi pomogne, ok, nek me nosi.
Svega i svacega sam se nagledao sto se tice KCK i, daleko im lepa kuca.
Pa znači ni ja da ne idem kod tebe?
Kako se ti to raspolutiš?
Jel tako i drugi ljudi imaju mišljenje o tebi?







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...