Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

1 hour ago, Have_Fun said:

37.5C
glavobolja
malo i stomak muci

stigao u Srbiju pre neki dan jbt... sutra na test...

 

zar ti nisi bio nedavno pozitivan u poljskoj ?

 

 

kad se vec outujete o ne zarazavanju do sada , +1

imam pogan jezik i kada progovorim bude drugo ... al miran sam ...

+ pre par sati se javio drugar iz skole malome da ga obavesti da je pozitivan (od juce, a prekjuce imao simptome, valjda glavobolju i neku temeraturu). u nedelju pre cetiri dana sam ih vozio na vikendicu da igraju kosarku. mi zasada nemamo nista, a malome sam napravio brzi test i nema dve crte. videcemo ... jbg

da smo zivi i zdravi ... samo da pregrme stari oko nas

Link to comment

Panadol mi oborio temp za cas i smirio glavudzu ali cu svakako ujutru da odem na test.. ceo dan sam kao pregazen, s glavoboljom i bez apetita uz ovu vecernju temp.
Nadam se da nije ovo sranje u pitanju :dry:
Bilo bi glupo da ispadne sam onomad nekako izbegao virus tokom dogadjaja koji se ispostavio kao "kovid prti" a da sad upecam kad sam stigao u Srbiju za Bozic, na prasence i sarmu :dry:

CMOOOON ANTIBOODIEEEES!!! Nisam vas negovao za dzabe svo ovo vreme, radite ljubi vas brt! ^_^

  • Haha 2
Link to comment
2 minutes ago, cedo said:

 

zar ti nisi bio nedavno pozitivan u poljskoj ?

 



Jock, ja sam bio jedan od malobrojnih koji se na kraju izvukao.. negativni svi testovi
AT koja sam radio, granica je bila 33, ja sam imao 1640 neposredno pre tog dogadjaja, valjda su obavila posao pa ocekujem da su jos tu i spremna za fajt!
 

  • Hvala 1
Link to comment

Ja, vise puta testiran, svaki put negativan.

Radim u zdravstvu, poslom sam cesto u kovid jedinici, u koju ulazim samo sa maskom. Supruga je lekar, privatni posao kojim se takodje bavim, zahteva mnogo kontakta. Pre godinu i po dana sam sahranio oca, i primio saucesce od nekih 120-150 ljudi. Cerka tinejdzerka, posle godinu dana neizlazenja sam je pustio da po volji ide. Sin drugi razred, vecinu dana provodi u placenom boravku.

Ja sam se jednostavno pomirio sa sobom i vise epidemiju ne smatram delom svog zivota, vec zivim opusteno, uz dozu opreza prema drugima, tj svi iz mog okruzenja znaju kako zivim. U porodici smo svi saglasni sa ovakvim nacinom zivota, jer nam poslovi i skole ne omogucavaju preveliki izbor, pa smo izabrali da zivimo kako najbolje znamo.

  • +1 5
Link to comment

Ja nigde ne povladjujem vecinskom misljenju, vec pisem onako kako mislim. O vakcinama protiv korone mislim ono sto mislim na osnovu licnog iskustva, koje je bilo takvo da sam ja odustao od trece doze, a gledajuci kroz sta prolazim, moja zena koja spada u rizicnu grupu, pa i moja cerka su potpuno odustale od vakcinacije. Inace, oba deteta su mi uredno vakcinisana svim mogucim vakcinama, a kcerku smo svojevremeno zastitili i dodatnim vakcinama, poprilicno skupo ih plativsi.

Sto je problem da se prihvati tudje lose iskustvo, ili drugacije razmisljanje?

Ja apsolutno nikog ne odgovaram da primi vakcinu, ali i ne pokusavam da sakrijem ono sto se meni dogodilo, pa svako neka odmeri sta ce i kako ce.

Kao sto su svi u mom okruzenju upoznati da sam potencijalno rizican zbog brojnih kontakata koje imam sa ljudima tako i svima koji me pitaju ispricam svoje lose iskustvo.

Link to comment

cini mi se da prosli post, da ga ne trazim sad, odudara od tona kojim si napisao ovaj ... ako gresim izvini

u izbor ti se ne mesam, bar si probao

ono sto jeste vazno je to da je pokazano da vakcine umanjuju brojeve u hospitalizaciji, kiseonickoj podrsci i na grobljima

razumno je i da ima nezeljenih nuspojava od vakcina (pretpostavljam da je i tvoje skustvo takvo)

pitanje je, da li dejstvo vakcina nadmasuje nuspojave i da li ima dobrobiti za drustvo u celini

nadam se da je odgovor na to pitanje jasan

  • +1 5
Link to comment

Moguce da je grubljim tonom bilo napisano na temi "To, macko", ali generalno, posle mog iskustva sa vakcinama protiv korone, imam vrlo negativno misljenje o njima, no ne bih dalje sirio pricu, kada ovo bude jednom proslo, mozda se i osvrnem na mnoge stvari u vezi toga.

Link to comment
On 5.1.2022. at 23:01, Valkyrie said:

Samo jedan info, ko ima malu decu ili odraslog nesaradljivog - korejski brzi test iz pljuvačke, odličan (visokopouzdan) i lak za upotrebu. Testirala sam sina čas posla, nema štapića za zabadanje u mozak. Kupila u BENU apoteci, oko 1000 rsd.

Verovatno je pogodan kad neko treba i sam sebe da testira, zbog blokade koju sam sebi nametne kad treba da se gurne ono čudo kroz sinuse. 

 

Naziv je PCL COVID19 Ag Gold

sto, kakve je simptome imao? ova moja veceras temperaturu dobila  i proliv. mislio sam da sutra kupim taj test, a onda se setio da je bozic. i da ne rade apoteke.

Link to comment
7 minutes ago, munze said:

sto, kakve je simptome imao? ova moja veceras temperaturu dobila  i proliv. mislio sam da sutra kupim taj test, a onda se setio da je bozic. i da ne rade apoteke.

U spojleru, jer je smaračka detaljna priča koja se tiče dece jbg

Spoiler

31.12. uveče počeo da se žali da mu je hladno iako nam je u stanu jako toplo. Jeste išao sa tatom u šetnju pre toga ali em je bio natrontan em bilo 10+ stepeni napolju, nikakva ledara. Izmerim mu temp, 37, ništa drugo bukvalno, tuš i krevet, supena kašika febriceta i ćao, ujutru mu ništa. Mlađi brat mu, u oporavku od upale uva tokom koje uopšte nije imao temperaturu i pod Pancefom je - dobije 2.1. uveče iz čista mira 38,5 i nastavlja se tokom noći da skače i njemu obaramo Brufenom. To veče rešim da testiram starijeg jer je razuman, kontam pokazaće se i kod njega pa onda i mali ima sigurno. Negativan je bio, mlađeg ujutru kod orl privatno na vanredni check up situacije sa ušima, ona kaže sigurno virus neki proleteo koji se eto tako manifestuje, samo skakanjem temp. Mlađi je imao još tog dana (3.1.) i od uveče ništa, kao rukom odnešeno.

 

Taman da to ostavimo za nama kao attack jednog od uobičajenih dečijih virusa, kad jutros suprug kaže nije mu dobro, ima 37,6 pa 38,5 i nakon Brufena od 600 mu nije ništa. On se isto testirao tim kućnim spit testom, negativan.

Kod nas je dakle ili taj neki brzopozetni virus koji ode dalje svojim putem ili Omikron presmešne manifestacije, nevidljiv testom. 

 

Meanwhile, meni ništa. 

 

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...