Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

ima u bg hronici, od pre dva dana, može se premotati gde nadležni kažu da može bilo gde

 

mada, sa ovim našim idiotima se nikada ne zna

Edited by renne
Link to comment

Hajde da podelim još jednom iskustvo iz septembra, valjda.

Otišao u DZ kojem ne pripadam. Lekarka na prijemu pacijenata mi je rekla da može da me pregleda i da mogu da odem na test, ali da ne može da otvori bolovanje, već to mora da se radi u matičnom DZ. E sad, da li se nešto u međuvremenu promenilo što se bolovanja tiče - ne znam.

Edited by Malkmus
Link to comment

Inače ako se radi PCR automatski se ubaci u sertifikat. U drugim vestima, većina simptoma mi je već prošla. Ostao je samo kašalj tako da je verovatno omikron. U međuvremenu je još brdo prijatelja sa blagim ili bez simptoma otišlo na test i većinom pozitivni tako da je dosta podmukao ali bar za sada ne deluje toliko ozbiljno kao prethodnici.

  • +1 1
Link to comment

Drz te se, nisam svraćala par nexelja, nadam se da nije bilo dramaticnih stanja

 

Jel ima neko s ppp da nije nikad bio zarazen?

 

Ja danas T 37, ne znam jel omikron, ako nije sad biće vrv tokom sledećeg meseca s obzirom na brzinu širenja

Link to comment

Ja nisam nikad bio zaražen, sad čekam vidjeti jesam li pokupio neželjeni suvenir iz New Yorka ili s aviona. Tri dana prošlo od povratka, još ništa

Edited by Roger Sanchez
  • +1 2
Link to comment

Ja , za sada odolevam :D realno , sama se pitam kako. Bila sam u kontaktu sa ljudima koji bi posle par dana javili da su bolesni, prošle godine, po 2, 3 sata u prevozu stalno. Ove jeseni i zime  4 puta na velikim porodičnim sahranama gde nije moguće ne pozdraviti se i ne zagrliti sa najbliskijom familijom i gde sam bila puno i bez maske. U ostalim situacijma sam sa maskom stalno , ako je to neko merilo , za sad me spasava 

  • +1 2
Link to comment

jos uvek nista, imam posao i honorarni posao koji podrazumevaju konstantne kontakte sa bas, bas mnogo ljudi, od kojih je ne znam koliko bilo potvrdjeno pozitivno. imala dva puta neke druge viruse koji su imali i svi oko mene, tako da je razlog ili vakcina ili sam imala neku verziju koju nisam registrovala. sad cemo videti, nisam narocito uverena da se ovo moze izbeci.

 

 

  • +1 3
Link to comment

Ja nisam zaražen, osim ako na početku pandemije onih nedelju dana ekstremne slabosti nije bila korona. 

Sad mislim da su šanse da je izbegnem veoma male i čekam je u neobičnom miru, kao neminovnost.

Organizovao sam logistiku (imam uslove) da zaštitim koga mogu. Nabavio zalihe za starije i tako te stvari. Sad je vreme da se zaštite makar penzioneri, a imunokompromitovanim zaposlenima bi mogao neko da izađe u susret, međutim svet je još više otišao k vragu i nije mi svejedno kad tome prisustvujem..

  • +1 6
Link to comment

pridružujem se spisku, nikad bolovala, takođe se nadam da neću 

 

družim se uglavnom sa ovakvima kao što sam i ja, dakle ljudima bez mnogo svakodnevnih kontakata,mada ima tu i izuzetaka, ali za sada, odolevam

 

 

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...