Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

1 minute ago, Sandradjer said:

Kako si ti? Koliko si cekao da ti zakazu?

ok. imao sinoć 37.3 grlo bilo prilično stegnuto jutros(špricao pre spavanja žalfiju + propolis) posle par iskašljavanja bolje nego juče

 

nisam čekao, bila jedna žena ispred mene

  • +1 1
Link to comment

Planiramo moja drugarica i ja da se ponudimo DZ Palilula da im stampamo i seckamo brojeve. Samo da nam kazu koliko na sat pregledaju ljudi i da to spakujemo i aranziramo da sestre dele te brojeve ljudima. Sram ih bilo, zar je to toliko tesko organizovati 

Javljam da li ce odgovoriti na mejl 

Edited by Sandradjer
  • +1 2
  • Wub 2
  • Hvala 1
Link to comment

Uh, kad je ovakva situacija sa odgovornim ljudima na ovoj temi, strah me je da zamislim koliko je zaista ljudi zarazeno. Bojim se da zvanicne brojke nikad nisu bile udaljenije od stvarnih

 

Svima zelim brz i lagan oporavak. 

Link to comment
48 minutes ago, Sandradjer said:

Jesi li umoran i boli li te telo (misici, kosti)?

Da, klasika za temperaturu kod mene, iscrpljenost i bol u mišićima/kostima…

 

Interesantan mi je ovaj momenat glavobolje, i pored paracetamola još uvek osećam da je tu, možda će sledeći biti brufen.

 

Lekar mi je rekao da počnem sa dovicinom, tako da sam krenuo sada.

Link to comment
8 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ajd prvo testiraj se... Preporuka aerodrom, blizu ti je.








... Shiit has hit the fan
 

pa valjda će me testirati u Medicini rada?!?

 

 

ne znam, pitam

Link to comment
pa valjda će me testirati u Medicini rada?!?
 
 
ne znam, pitam
Pa što onda ideš na testiranje u Medigrup?
Ja reko ako nećeš u medicinu rada, pa ideš privatno.







... Shiit has hit the fan

Link to comment

ma mislio sam da je pakao u kovid ambulanti pa sam zakazao u medigr

 

kad sam otišao da tražim valkirintm test reko aj da odem do medrada u izvidnicu, kako je bilo samo par ljudi ispred ušao i uzeo broj, neće se baci. a i uštedeću 3k koliko je “praznični” pregled u medi grupi

:fantom:

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
Ako je dijete u pitanju, nama su onomad govorili kad je bas frka s temp da se moze naizmjenicno davati paracetamol/ibuprofen, i to ibuprofen 4 sata posle paracetamola, odnosno paracetamol 6 sati posle ibuprofena. Opet, provjeri, nisam vise siguran koliko me sjecanje sluzi. 
hvala. tehnichki gledano jeste dete, sa odraslom kilazom, 14 godina, tu mi je filozofija doziranja uvek problem. nisam pametna, da li odmah u kovid ili shta. temperatuta na 4 sata, nije ni za idenje dry.png

opet, ako tamo daju c vitamin i cink, pa jebiga onda.

sent from novi mnogo jak bubamoto.



Link to comment

Evo i mene, gde svi Turci tu i mali Mujo.
Od jutros temp 37.2, malo me boli glava i ledja(al to mislimod lezanja) i zakasljem se jednom u pola sata kratko.
Kod nas mislim da nema deljenja brojeva nego cekas dok e stignes na red zato mi se i ne ide.
Vakcinisan duplim fajzerom u julu i pre 5 dana mi stigla poruka za revakcinaciju.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

  • +1 8
Link to comment
8 minutes ago, gospa buba said:

hvala. tehnichki gledano jeste dete, sa odraslom kilazom, 14 godina, tu mi je filozofija doziranja uvek problem. nisam pametna, da li odmah u kovid ili shta. temperatuta na 4 sata, nije ni za idenje dry.png

sent from novi mnogo jak bubamoto.

 

 

 

You can take ibuprofen and acetaminophen at the same time. Just make sure to not take more than the recommended dose.

Some people experience some stomach or abdominal pain when taking the two medications together. In this case, it’s better to alternate when you take each medication.

For example, you could take ibuprofen first, followed by acetaminophen four hours later, and then repeat this process as needed.

You could also alternate days. For example, if you take ibuprofen on Monday, take acetaminophen on Tuesday and so on.

 

https://www.healthline.com/health/acetaminophen-and-ibuprofen#timing

Link to comment

kod nas to do sada nije bila praksa nikad u 'civilnim' uslovima, a da ja ja znam. i posebno kod dece. ali da, verujem da ima smisla.

kod kovida je paracetamol bulshit ako ti promakne pa predje 39, onda ce i posle paracetamola da raste josh +0.5-0.8, ceo sat i duze, pa da krene da pada i onda satima da sedi na 38, shto je pakao iscrpljivanja...

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...