Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Just now, gospa buba said:

predivno :D

drugo me josh zanima, za skidanje temperature, tehnichki za odrasle, da li je neko radio neshto na bazi brufena? poshto paracetamol nama kilavo radi kovide :unsure:

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 


Moj drugar kad je zakacio kovid nije mogao paracetamolom da skine temperaturu, polazilo mu je za rukom samo s brufenom.

Za moj organizam, brufen je poslednje sredstvo borbe i koristim ga samo ako mi paracetamol ne pomogne (ako je neka nenormalno visoka temperatura). S brufenom sam uvek mogao da skinem temperaturu, bez greske.

Link to comment
2 minutes ago, gospa buba said:

predivno biggrin.png

drugo me josh zanima, za skidanje temperature, tehnichki za odrasle, da li je neko radio neshto na bazi brufena? poshto paracetamol nama kilavo radi kovide unsure.gif

crtam dijagram, ko je koga video kog dana i pod kojim uslovima :dry:

sent from novi mnogo jak bubamoto.


 

Kombinacija brufen i paracetamol, mada je i meni brufen mnogo bolje skidao temp, ali sam izbegavao kontinuiranu upotrebu zbog njegovih štetnih nuspojava. 

Link to comment

ih shtetni efekti, pa ako cemo ovo da radimo kvartalno i nacionalno, mozda neko lishce kupusa treba da se razmotri, vrbova kora i ostali pripravci narodne mudrosti.

ok. koji brufen, i ako kombinacija, kakva kombinacija? :unsure:

sent from novi mnogo jak bubamoto.



  • +1 1
Link to comment
13 hours ago, Valkyrie said:

Samo jedan info, ko ima malu decu ili odraslog nesaradljivog - korejski brzi test iz pljuvačke, odličan (visokopouzdan) i lak za upotrebu. Testirala sam sina čas posla, nema štapića za zabadanje u mozak. Kupila u BENU apoteci, oko 1000 rsd.

Verovatno je pogodan kad neko treba i sam sebe da testira, zbog blokade koju sam sebi nametne kad treba da se gurne ono čudo kroz sinuse. 

 

Naziv je PCL COVID19 Ag Gold

 

Nema, razgrabljeno. Odo u Svetosavsku ako nije veliki red

Link to comment

Evo i ja da se upišem u zid poznatih, mislim da je omicron, temp 37,1C - 38,4C, pa sam uzeo paracetamol sada, grlo me proslo za jedan dan, nos takođe, ali nega glavobolja lingeruje od juče.

  • +1 3
  • Tužno 1
Link to comment
41 minutes ago, gospa buba said:

tenksic. paracetamol je uradio, ali sporo. ovo dete i inache ima ochajnu temperatursku karakteristiku oduvek :dry:

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

Ako je dijete u pitanju, nama su onomad govorili kad je bas frka s temp da se moze naizmjenicno davati paracetamol/ibuprofen, i to ibuprofen 4 sata posle paracetamola, odnosno paracetamol 6 sati posle ibuprofena. Opet, provjeri, nisam vise siguran koliko me sjecanje sluzi. 

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, gospa buba said:

oukeeej. na gajbi mi je od juche dry.png

koja je dinamika ovog soja, kad mozemo mi ostali da se nadamo? unsure.gif


edip. i ako ranije nisam bila dovoljno jasna, jebemte srbijo vrhunske inteligencije dry.png

sent from novi mnogo jak bubamoto.


 

Nesto brzo ide, sve koje znam su ispod 72h. Ima ih i nakon 48h. 

Mnogo zarazenih ima, nikada ovoliko oko mene nije bilo. 

Trunutno pratim 2astre+fazer, deluje veoma dobro stanje 

 

Link to comment
14 minutes ago, Avatar said:

Evo i ja da se upišem u zid poznatih, mislim da je omicron, temp 37,1C - 38,4C, pa sam uzeo paracetamol sada, grlo me proslo za jedan dan, nos takođe, ali nega glavobolja lingeruje od juče.

Jesi li umoran i boli li te telo (misici, kosti)?

Link to comment

Paracetamol je gubljenje vremena izgleda kod svih nas, i ja sam skidao sa brufenom i par puta uzeo panadol ekstra. Brufen 400mg mama a onaj od 600 verovatno izuva.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...