Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Pozitivni, na raspustu  frust.gif
 
Sedimo u čudu, naznaka nula. Spremali se na neke akcije, kad ono plus. Sad planiramo karantinski kulturno-umetnički program. Vozimo drugi krug, nadamo se ovog puta asimptomatično
brate ja imam utisak da ti imash kovid cheshce nego ja blink.png :hihi:

sent from novi mnogo jak bubamoto.


  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
27 minutes ago, gospa buba said:

brate ja imam utisak da ti imash kovid cheshce nego ja blink.png :hihi:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

 

to je nemoguće

to samo znači da si ti imala još dva puta, minimum, a da nisi znala

Link to comment
Burazer sa kojim sam bio za Novu Godinu dobio temperaturu a onda bio i pozitivan. Mene sinoć krenulo da lomi od 37 do 37.9 ali brzi antigenski kaže da sam negativan. Sad ležim, kašljem i grlo me zeza ali nije ništa toliko strašno. Sutra na pregled opšte prakse pa da vidimo šta kažu.
 
Šifra 2 Kineza i Fajzer


Isti simptomi, 2 dana grlo lagano i mala temp oko 37. Za sad ležim kući i rokam po čajevima i C vitaminu, ove gužve me odvraćaju od laboratorija mada sutra ću se verovatno ipak iscimati za brzi antigenski. Jedini rizičan momenat sam imao 31.12. kada sam izblejao u nekom kafiću sa ortakom, mada me grlo zagrebalo već u nedelju, sa 3 doze fajzera računam da je to premalo vremena (manje od 48h) za prve simptome unsure.gif Pretoplo je za ovo doba godine i kapiram (nadam se) da je u vazduhu bezbroj virusa raznoraznih.

Hoće te opšta praksa uopšte primiti sa simptomima te vrste? Nešto se ne bih kladio. Javljaj kako je prošlo ako si bio. Od svega me najviše u najavi nervira drkanje po kovid ambulanti, eventualne doznake i posle izolacija kad simptoma više ni ne bude.
  • +1 1
Link to comment

Ja sam išao u Medigrup preko osiguranja. Nisam bio po doznake. Večeras bio na rendgenu i vadio krv, sve skroz ok sem CRP 34.31 (referentna vrednost 0-5) sad čekam snimak i konsultacije sutra.

 

 

 

Inače kada sam ustao imao 34.1 posle postepeno skakala do 37 ali evo većinu dana 36.5 a dali su mi probiotik, antibiotik, neki prah za grlo, vitamine i neke pastile.

 

Trivia: na rendgenu sami ja i Gane Pecikoza.

  • +1 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...