Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

1 hour ago, Frank Pembleton said:

Nadam se da @Zli Gli nije "havarisan", ali svakako.
Meni je u neku ruku bilo zastrašujuće kad je neki doktor koji je preležao koronu, i u tonu kojim govori i stavu baš drčan, i nabijen fizički, rekao:
"Ja posle ovoga nikad neću biti ni na 80% svoje kondicije, nikad. Realno ja sam invalid do kraja života"








... Shiit has hit the fan
 

To je onaj doktor iz Niša rekao, Žujović

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, kipo said:

Traje to. Meni su nakon 8 mjeseci savjetovali da mozda sacekam jos jer imam 1200 necega. Svakako da je vakcina pod obavezno.

 

PS Da, i ja sam na 70% predjasnje snage i kognitivnih sposobnosti. Negdje sam naletio da do 12 mjeseci traje postepen oporavak.

 

Nama su doktori dali dva meseca da se jako pazi i izgleda da su bili u pravu, na isteku prvog meseca usledilo je poboljsanje i naglo ide na bolje, zaboravio sam datume. Treba se paziti svih 12 meseci i obavezno odraditi kontrole kako su napisali. Dosta ljudi to izvegava cim im bude bolje.

Edited by villiem
  • +1 1
Link to comment

Ici cu na ultra zvuk srca i odraditi krvnu sliku kompletno, to je valjda osnovno pa sa tim kod izabrane doktorke. Ne planiram vise da se cimam nesto specijalno oko fizickih aktivnosti nego bas umereno od sad, malo zbog fit izgleda i kondicije. Doduse nikad se nisam ni kidao kao mnogi nalozeniji likovi, niti jeo adekvatno. Iskreno, probacu da postanem neki mini tajkun i da kuliram u zivotu maksimalno, to je recept za dug i zabavan zivot valjda...

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Burazer sa kojim sam bio za Novu Godinu dobio temperaturu a onda bio i pozitivan. Mene sinoć krenulo da lomi od 37 do 37.9 ali brzi antigenski kaže da sam negativan. Sad ležim, kašljem i grlo me zeza ali nije ništa toliko strašno. Sutra na pregled opšte prakse pa da vidimo šta kažu.

 

Šifra 2 Kineza i Fajzer

  • +1 6
Link to comment

Apropo priče o antitelima, koleginica (nije iz Srbije) pre 3 meseca preležala Covid (verovatno delta), ozdravila i dobila negativan test i dobila sad opet koronu (potvrđeno omicron). 

Link to comment
6 minutes ago, LaLinea said:

@Boza_zvani_Pub Javni ukratko kako si, a nadam se da si osetno bolje


Cini se da je vreme za novi buster

Cao, pa nisam osetno bolje, ali je ok. Danas mi je 3. dan sa niskom temperaturom ili bez, kasljem i malaksao sam, glavobolja i dalje. Inace dali su mi i ovaj britanski lek novi bas za koronu (molnupiravir) pa pijem i to pored antibiotika.

Edited by Boza_zvani_Pub
  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...