Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Nakon dvomesecnog suvog kaslja koji je prosao pa kijavice par dana koja je takodje prosla, sad par dana povisen puls. Merio nasumicno par puta, oko 90, do 95 najvise izmerio, a moj normalan inace je od 60 do 70. Juce mislim da je bilo ok, nisam osetio nikakvu tenziju. Jedino sto sam dugo setao kejom sa drustvom i imam trip da sam se umorio prilicno plus utrnula stopala malo, moze biti posledica korone a mozda i totalne visemesecne neaktivnosti.

Kako god, ona prica o namernom zarazavanju, bio neko vakcinisan ili ne, bila alfa beta delta ili omikron, bio neko zdrav 100% ili ne - mislim da ne pije vodu. Previse je ovo sranje defektno i cudno, bolje da se nekako izbegne.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk




Ja bi se vakcinisao da sam na tvom mestu.







... Shiit has hit the fan

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment
Dva meseca proslo otkako sam prelezao, rano je svakako

Sent from my M2012K11G using Tapatalk


Ko ti je rekao da je rano? I kada je vreme?







... Shiit has hit the fan


Link to comment
4 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ko ti je rekao da je rano? I kada je vreme?
 

 

zapadni njemac kaze da ako je korona potvrdjena pcr testom onda vakcina najranije 3 meseca posle oboljevanja

  • +1 1
Link to comment
39 minutes ago, Frank Pembleton said:

Zapadni nemac je primio prvu dozu čim je mogao?
Zapadnog balkanca čekaju još tri, pa bi bilo dobro da krene što pre...
... Shiit has hit the fan
 

 

nije se bas zapadni njemac proslavio zavrtanjem rukava i bockanjem. tek je presao 70%. ima tu jos dosta posla 

  • +1 2
Link to comment
 
nije se bas zapadni njemac proslavio zavrtanjem rukava i bockanjem. tek je presao 70%. ima tu jos dosta posla 
Što onda slušamo tog neproslavljenog[emoji769]?
[emoji12][emoji12][emoji12]

Ma neka se bode kad hoće, mi smo tu da ga podsetimo da ne zaboravi [emoji2957]







... Shiit has hit the fan

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Ko ti je rekao da je rano? I kada je vreme?







... Shiit has hit the fan

 

Pa pun si antitijela (osim u bas rijetkim slucajevima kad se ne razviju) sto je korisnijie od vakcine.

Link to comment
Pa pun si antitijela (osim u bas rijetkim slucajevima kad se ne razviju) sto je korisnijie od vakcine.
Danas jeste, sutra nije... Merio je?







... Shiit has hit the fan

Link to comment

zli brate, a jel imash uslova ti da uradish neki sistematski? sportski pregled? imash li svog lekara, nekog da te vidi, posavetuje i poshalje mozda malo kod josh nekog ako treba? mislim, otprilike je vec jasno da ti, ako si nameravao da se vracash sad, nekog ful povratka u sport sigurno josh nema. mislim, ne da ti bajem, ali ovo je bukvalno situacija 'zdrav prav', a niko ko je imao kovid vishe nije zdrav prav. shto da te neko ne vidi? pa da onda znash shta i kako da dozirash od aktivnosti....

moze i pilence, kad navrati ovuda, da ti kaze iz glave koja ti je putanja. ja bih povela rachuna, majkemi :unsure:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • Hvala 1
Link to comment

Nadam se da @Zli Gli nije "havarisan", ali svakako.
Meni je u neku ruku bilo zastrašujuće kad je neki doktor koji je preležao koronu, i u tonu kojim govori i stavu baš drčan, i nabijen fizički, rekao:
"Ja posle ovoga nikad neću biti ni na 80% svoje kondicije, nikad. Realno ja sam invalid do kraja života"








... Shiit has hit the fan

  • Tužno 1
Link to comment

sistematizuje se chovek, bukvalno, tamo mu kazu ful si super, biva i to, ili daju neku preporuku i dinamiku, nemoj ovo sad, ovo polako. i taman. oporavice se ljudi, vecinski, samo treba pripaziti.

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 1
Link to comment
52 minutes ago, Frank Pembleton said:

Danas jeste, sutra nije... Merio je?







... Shiit has hit the fan
 

Traje to. Meni su nakon 8 mjeseci savjetovali da mozda sacekam jos jer imam 1200 necega. Svakako da je vakcina pod obavezno.

 

PS Da, i ja sam na 70% predjasnje snage i kognitivnih sposobnosti. Negdje sam naletio da do 12 mjeseci traje postepen oporavak.

Edited by kipo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...