Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

zaigrala mečka i pred mojom kućom. ćerka mi ima koronu. misli da je fasovala u subotu na nekom rođendanu, gde su svi prisutni, navodno, bili zdravi i tri puta vakcinisani a sada je već četvoro bolesno.

u nedelju posle podne smo provele bar tri sata zajedno. bila je i sa mojom sestrom (69 godina) i sa obe babe (91 i 92 godine). ni misirskim, a ni običnim babama nije ništa, a ona je u utorak dobila temperaturu, koja je za dan prošla, grlobolju, blago povišen puls. tri dana sam je vozala po kovid ambulantama i laboratorijama. obe sa po 2 maske i otvoreni prozori na kolima. treba da provede 15 dana u izolaciji. srećna je okolnost da ima gde da bude. vodim je 4 januara na kontrolu. kad sam je danas ostavila uradila sam kućni antigenski test i bio je negativan. test ću ponoviti za nekoliko dana.

lekarka misli da je omikron.

inače, ona se vrlo dugo odgovorno i oprezno ponašala i sve nas je uterala u red. dok svi nismo dobili bustere stavljala je masku čim nas ugleda.

na njenom poslu su svi vakcinisani, ali niko ne nosi masku. sad mi je javila da su koleginica i kolegicin muž pozitivni. ko je od koga dobio i kad bog te pitao.

 

  • +1 7
Link to comment
37 minutes ago, mammy two shoes said:

zaigrala mečka i pred mojom kućom. ćerka mi ima koronu. misli da je fasovala u subotu na nekom rođendanu, gde su svi prisutni, navodno, bili zdravi i tri puta vakcinisani a sada je već četvoro bolesno.

u nedelju posle podne smo provele bar tri sata zajedno. bila je i sa mojom sestrom (69 godina) i sa obe babe (91 i 92 godine). ni misirskim, a ni običnim babama nije ništa, a ona je u utorak dobila temperaturu, koja je za dan prošla, grlobolju, blago povišen puls. tri dana sam je vozala po kovid ambulantama i laboratorijama. obe sa po 2 maske i otvoreni prozori na kolima. treba da provede 15 dana u izolaciji. srećna je okolnost da ima gde da bude. vodim je 4 januara na kontrolu. kad sam je danas ostavila uradila sam kućni antigenski test i bio je negativan. test ću ponoviti za nekoliko dana.

lekarka misli da je omikron.

inače, ona se vrlo dugo odgovorno i oprezno ponašala i sve nas je uterala u red. dok svi nismo dobili bustere stavljala je masku čim nas ugleda.

na njenom poslu su svi vakcinisani, ali niko ne nosi masku. sad mi je javila da su koleginica i kolegicin muž pozitivni. ko je od koga dobio i kad bog te pitao.

 

Moja bratanica od juce pozitivna, isto, prelezala + pre mesec danaprimila buster😟

Link to comment

Koji su simptomi omikrona?

 

Evo od sinoc grlo upaljeno i danas, pocela glavobolja ali temperatura 36.5.

 

Video sam 1 coveka za ova tri dana. U ponedeljak se ozbiljno smrzavao ceo dan.

To je sve sto znam.

Link to comment
Kijavica, ono kad curi u maramicu?
 
Zacepi se povremeno jedna nozdrva ali se brzo izbaci kao slajm?

Kijavica, ono kad otvoriš slavinu i ne znaš dokle bre više i odakle bre više.
Ako si bustovan, ostaće na tome.
Link to comment

Kad čitam ovu temu pomislim da postoji samo korona, ljudi se testiraju negativno , imaju blagi kašalj, slinave i odmah je korona . Postoje i drugi virusi, nazebi u ovo doba godina. Ajde da je leto pa da imaš temperaturu ,malaksalost pa da pomislim da je korona ali sada u ovo doba godine.
Vakcinisan sa sa tri doze a po pisanjima ovde ispada da sam i preležao koronu još bar 3x po simptomima.
Vakcinišite se,uzmite i buster i uživajte ,poludecete smile.png

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

@jms_uk @mammy two shoes

Pregurajte to šampionski :heart:

 

Mammy, izvini na indiskreciji ali ubi me radoznalost kakve su to misirske babe? Babe iz Egipta? :mellow:

starinski izraz za veoma stare gospoje, drevne ... , još koja godina pa će moja keva postati mama na misirsku babu

  • +1 1
  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...