Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

3 hours ago, Zli Gli said:

A mi sto smo prelezali deltu, jel imamo neku zastitu od tog omikrona i, ako imamo, koliko dugo to traje?

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

 

 

nemate. samo ako se vakcinises

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, Zli Gli said:

A mi sto smo prelezali deltu, jel imamo neku zastitu od tog omikrona i, ako imamo, koliko dugo to traje?

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

 

 

Ne, što se tiče neutralizujućih antitela (znači podložan si zarazi), što se ćelijskog imuniteta tiče, verovatno postoji određeni stepen zaštite (veće šanse za blaži oblik bolesti u odnosu na nevakcinisane/nepreležale).

Link to comment
2 hours ago, Lancia said:

Ovo je Fuerteventura :) mislim ne znam, niti me je interesovalo do sada, sve informacije u vezi virusa su vrlo sture. Nas je za sada zaobisla korona samo zasvaljuci tome sto zivimo u maloj sredini i sto smo odlaske do gl.grada i kontakte s ljudima sveli na minimum. 

 

Drz'te se.

 

I izbegavajte Britance :wacko:

Link to comment
Gli, vakcinisi se ako nista drugo da ne moras opet Pronizon da pijes [emoji3] on te pokosi prosli put gore nego kurona. 

Da znas, da mi pre par dana nije curila krv iz nosa mislio bi da sam dozivotno postao zombi robokap.

Znaci ni prelezan virus niti vakcinacija ne stite od nekog novog soja cak ni tih par meseci kako se do sad mislilo, divno... Idem polako da sastavljam listu zelja sta sve obaviti dok sam ziv, kanda postaje jako napeto pa treba maksimalno izmanijaciti i naputovati se sto vise a ne tu da stekam neke silne milione

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
Ne moze se reci ni da prelezani virus ne pruza ama bas nikakvu zastitu. Verovatno od komplikacija, ali za re-zarazavanje kazu da je moguce.
pa kako je krenulo, na kraju cemo da zivimo u simbiozi sa virusom i razboljevamo se kvartalno svi, tako da negatori imaju shta da negiraju doveka, u retkim pauzama kad virus spava, sve dok sami ne mutiramo :rolf:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment
2 minutes ago, gospa buba said:

pa kako je krenulo, na kraju cemo da zivimo u simbiozi sa virusom

Kako Pekic otprilike rece u Besnilu.. Zajedno sa majmunom sa drveta su sisli i virusi..

 

Zapravo i jeste spomenuo kao mogucnost da sutra neki virus predje sa slijepog misa na covjeka :unsure:

Edited by kipo
Link to comment

Upravo dobih poruku (na aplikaciji) da sam imao kontakt (min 5mn) sa zarazenom osobom, 20/12 (valjda he tek jutros dobio pozitivan rezultat). Pojma nemam ko bi to mogao biti.

Idem da se testiram danas.

 

Testirao sam se 25. (isao kod roditelja) i tada sam bio negativan.

Edited by borris_
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...