Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

@jms_uk

Brz oporavak. Ovaj soj je zarazan, nema sanse da se izbegne. U mojoj okolini se od jedne osobe zarazili svi, ali bukvalno svi koji su bili u nekom blizem kontaktu (sira porodica). Svi su ok, neki vec sasvim dobro za par dana. Ima i starih u ovom uzorku i to bas bas u godinama 

 

 

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment

Pre deset dana, između četvrtka i petka sam imao osećaj kao pred razboljevanje - bilo mi je hladno i spavalo mi se. Utoplio se, legao u pola 10, sutra ujutru se i dalje osećao malo čudno, ali se u toku dana sve sredilo. Od tada do juče pomalo kašljao, s tim da je kašalj bio neobičan, jer ništa nisam iskašljavao. Samo osetim kao da mi se nešto zalepilo za donje nepce, nakašljem se nekoliko puta i bude okej. Sad se pitam da li je to bio omikron ili ne.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, napadaj said:

Pre deset dana, između četvrtka i petka sam imao osećaj kao pred razboljevanje - bilo mi je hladno i spavalo mi se. Utoplio se, legao u pola 10, sutra ujutru se i dalje osećao malo čudno, ali se u toku dana sve sredilo. Od tada do juče pomalo kašljao, s tim da je kašalj bio neobičan, jer ništa nisam iskašljavao. Samo osetim kao da mi se nešto zalepilo za donje nepce, nakašljem se nekoliko puta i bude okej. Sad se pitam da li je to bio omikron ili ne.

Omikroncicic.

  • +1 1
  • Haha 6
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...