Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

  

20 minutes ago, dùda said:

Kako ? 

Pa u jar je baš malo vakcinisano, a i to malo koliko se sećam, fajzer nije većinski

 

 

Mislm da je ćelijski imunitet razvijen na osnovu Fajzera odredio svoje. Trebalo mu je par dana da se zalaufa, kad je krenuo punom parom, počistio je virus maltene u potpunosti za dan i po.

 

 

PS

 

Znam da je bez veze zaključivati na osnovu jednog i to ličnog primera, no ako svi vakcinisani prođu Omikron kao ja, svi smo na konju!!!

Edited by Dankan Ajdaho
  • +1 2
Link to comment

Dobio sam rezultat još u utorak, sutra radim laboratoriju ponovo, za sada nema nikakvih idikacija za potrebom snimanja pluća, saturacija je 100%...

 

Jedino ako bi krvna slika indikovala, uputiće me na snimanje, mada za sada ništa ne ukazuje ka tom putu razvoja bolesti.

 

 

  • +1 3
Link to comment
11 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Dobio sam rezultat još u utorak, sutra radim laboratoriju ponovo, za sada nema nikakvih idikacija za potrebom snimanja pluća, saturacija je 100%...

 

Jedino ako bi krvna slika indikovala, uputiće me na snimanje, mada za sada ništa ne ukazuje ka tom putu razvoja bolesti.

 

 

Koji ti je dan od prvih simptoma? 

To je sve skroz ok. Provera sutra i mirna glava 

Link to comment
On 22.12.2021. at 9:57, Svemir Zeka said:

 Bila na bolovanju, vratila se na dva dana, od noćas kašljem suvo, opet sinusi, kijanje.....

 

Ja ovo imam vec preko mesec dana. Kasljem suvo kako padne vece i onda u toku noci kada se budim zbog bebe. Slajm i sinusi su konacno zavrsili svoje. Testiram se sve vreme brzim testom kod kuce dvaput nedeljno, uvek sam negativna, tako da kapiram da je to nesto prosto sta ide okolo, a moguce da je i zabac doneo iz vrtica (on kasljuca ujutru kada se probudi preko mesec dana, takodje ga testiramo dvaput nedeljno i na srecu nista)

Link to comment

Mene više bunilo to što mi je bilo prošlo, i to ne na dva dana što nisam radila, nego na 7-10 dana, što je solidno dug period. I onda odjednom opet počne. Verujem da su sinusi, ali kašalj je kao da je alergija.

Na kraju sam razvila teoriju da sam alergična na upaljene sinuse :lolol:

Link to comment

Meni se malo smanjio kasalj otkako sam uzeo onaj prepisani Intusin, i to samo par dana 1-2 puta dnevno. Ne znam jel bi proslo skroz da sam nastavio, keva kupila kesice na komad a ja posle zaboravio da dokupim i eto, zakasljem i dalje nekad pomalo, cak i mesec i kusur posle prelezanog virusa. Ako je neko uspeo da resi trajno nekim kapima ili sirupom, neka me prosvetli.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Pa ja rešavam inhalatorom, ali ja to moram da imam, verujem da ne mora svako. Ali inhalator je keva, ništa mi nije radilo posao kao malo fiziološkog rastvora i neka kap Beroduala.

 

@Zli Gli

Prospan? Ali da znaš da zakašljavanje ponekad u toku mesec dana hoće da bude, i pre kovida...dok je ponekad, to je u redu.

 

Link to comment

Nemojte "robovati" brojevima sa lab testova, izludećete. Neka doktori traže i gledaju.
Postoji milion varijanti i sve se brzo kreće.
Ja sa sam zamalo krenuo sa pronisonom između dve lab.
Ipak je doktorka odlučila da sačeka i bila u pravu da ne uvodi lek...







... Shiit has hit the fan

Link to comment




Prospan? Ali da znaš da zakašljavanje ponekad u toku mesec dana hoće da bude, i pre kovida...dok je ponekad, to je u redu.
 


Ovo je bas pocelo posle kovida a cuo sam i od nekih poznanika isto, i citao ovde od par ljudi. Smanjilo se na minimum, bice valjda skroz ok uskoro.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...