Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Hej nije me bilo, umrlo mi je dvoje bliskih rodjaka (oni rodjaci s kojima si stvarno blizak, ne samo po krvi) i prezivela sam bas gadne stresove i sta mi se sad desilo - one virusne bradavice visece po vratu mi se sire kao sasave i prelaze polako na dekolte. Planiram da ih skinem ali sledecih deset dana prosto nemam kad - jos jedna sahrana plus moram da radim:/

 

od cega mi je to - pa od svega verovatno. 
 

Mozda nije bas 1:1 za ovu temu ali da li imate neki savet kako da makar saniram svrab dok ne stignem do skidanja? Mazala sam pantenol po principu ne moze da skodi - i nista, i dalje svrbi. 

  • Tužno 11
Link to comment

Uh, uzas za rodjake, saucesce. A za te visece male bradavice, ako mislis na one kao papilome, i mene zanima sta se s tim radi. Nisam ih imao do ove godine ali pojavilo se nesto po vratu uglavnom i dosta je iritantno.

Inace, pre tri dana sam poceo da uzimam ovaj neki Intusin sto mi je doktorka prepisala za suvi kasalj i mislim da radi posao, videcu da li ce skroz proci za jos par dana.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
8 hours ago, angelada said:

one virusne bradavice visece po vratu

Saucesce prije svega.

 

A paznja sa tim bradavicama, meni se pre neki dan pojavilo na stomaku, bukvalno jedva primjetna tackica, pa kroz 5-6 dana preslo u bradavicasto cudo koje sam morao hirurski odstraniti. Ladno neko benigno sranje.

Link to comment

Saučešće @angelada

Za te bradavice sam čula od drugarice koja ima insulinsku rezistenciju da joj poiskaču kad joj šećer i insulin divljaju. 

S obzirom da si prošla jako velike stresove, možda da proveriš i to, nije zgoreg. Svakako pad imuniteta utiče takođe. 

  • Hvala 1
Link to comment

Saučešće @angelada

Verovatno su te bradavice povezane sa steresom, mislim da ima veze i sa padom imuniteta, ali ako se tako naglo i masovno pojavljuju svakako treba posetiti doktora i izvršiti neke analize.

Ja sam pre dosta godina imao dve viseće ispod ruke i jednu na kapku.

Te ispod ruke sam skinuo sam sa nekim alfa beta filmom, tako se zove preparat i mislim da ga ima u svakoj apoteci.

Liči na lak za nokte. Namažeš bradavicu par puta i ona se ispod tog sloja sama osuši i odpadne posle nekoliko dana.

Nisam se usudio da mažem to oko očiju, pa sam ovu na kapku išao da mi skinu laserom. Tu mi je ostao mali ožiljak iako je bila minijaturna. Od ovih što sam skinuo sa tim preparatom nije ostao nikakav trag.

Kažu inače da ih je najbolje čvrsto zavezati koncem i da se onda same osuše i otpadnu, ali ja to nisam mogao…

Edited by mraki
  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment

Bila sam sinoć u dužem kontaktu sa osobom koja je jutros na brzom testu pozitivna. Nema nikakvih simptoma, nego je neko s kim je ona bila u kontaktu pozitivan, pa se zato testirala. Koliko vremena posle kontakta se pokaže pozitivan rezultat na brzom testu? Kad je najbolje da radim brzi, a kad PCR? 

Link to comment

Evo da prijavim da sam fasovao koronu, verovatno Omikron.

 

Od petka na noć glavobolja, bolovi u kostima i mišićima, od nedelje upaljeno grlo i začepljen nos.

 

Bez gubitka ukusa i mirisa.

 

Nedelja i ponedeljak osećao sam se kao pregažen, danas nešto bolje.

 

Kaže mi Dr u Šumicama, da na osnovu krvne slike ne liči na klasičnu Deltu, pa se zaključak sam pravi.

  • +1 2
  • Tužno 6
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...