Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

2 minutes ago, cedo said:

 

moras da se opustis ... 

 

  Hide contents

have fun

 

 


Ma znam.. Imas pravo i ti i svi ostali koji mi kazu isto.. al' to ti je kad si ostecen u centralu...
Nikad nisam bio ovakav, prosla godina me je slomila zbog raznih stvari koje su se privatno desile, pa onda kovid i zakljucavanja, pa sam se uplasio za moje i brata a ja miljama daleko i ne mogu da dodjem, usput mala operacija ali opet sam kroz to sam prolazio u PL gde jezik ne znam, pa pozitivan na kovid i jebiga.. slomilo me, skontao sam da sam kvarljiva roba..
A ranije ne bih obracao paznju na ovo uopste..

  • +1 1
Link to comment
Just now, Have_Fun said:


Ma znam.. Imas pravo i ti i svi ostali koji mi kazu isto.. al' to ti je kad si ostecen u centralu...
Nikad nisam bio ovakav, prosla godina me je slomila zbog raznih stvari koje su se privatno desile, pa onda kovid i zakljucavanja, pa sam se uplasio za moje i brata a ja miljama daleko i ne mogu da dodjem, usput mala operacija ali opet sam kroz to sam prolazio u PL gde jezik ne znam, pa pozitivan na kovid i jebiga.. slomilo me, skontao sam da sam kvarljiva roba..
A ranije ne bih obracao paznju na ovo uopste..

svi smo prsli na svoj nacin, ne osecaj se lose.

kod mene je jedino bilo oslobadjajuce sto me je posao naterao da udjem u sred razuzdane gomile, pa nemam privilegiju da razmisljam o oprezu, a kad bih pocela - sto je mnogo blize mom zivotnom stilu - verovatno bih brzo slomila.

ovde u srbiji je doduse zgodno i sto se skoro uvek odvija i neko vece sranje od virusa paralelno, pa se podeli paznja :)

 

  • +1 5
Link to comment
8 minutes ago, Have_Fun said:


Ma znam.. Imas pravo i ti i svi ostali koji mi kazu isto.. al' to ti je kad si ostecen u centralu...
Nikad nisam bio ovakav, prosla godina me je slomila zbog raznih stvari koje su se privatno desile, pa onda kovid i zakljucavanja, pa sam se uplasio za moje i brata a ja miljama daleko i ne mogu da dodjem, usput mala operacija ali opet sam kroz to sam prolazio u PL gde jezik ne znam, pa pozitivan na kovid i jebiga.. slomilo me, skontao sam da sam kvarljiva roba..
A ranije ne bih obracao paznju na ovo uopste..

 

nista ti nisi u ostecen ... na sve ovo govno deluje lose

pitanje je kako ces da se postavis

svi imamo privatnih problema manjih ili vecih ... to se zove zivot ... cekaj da prodjes cetrdesetu pa ces da vidis da li si i koliko kvarljiva roba :D 

ja moju familiju nisam video evo sad ce dve godine, a svake godine sam isao po dva puta godisne po par nedelja. deca ce zaboraviti rodbinu, bracu i sestre

opet, danas je barem lako da se cujes i vidis ... deca najvise trpe

ako ti nesto ne odgovara, menjaj ... nemoj da trpis i uleces u vilajete mozga

 

 

  • +1 2
Link to comment
moram priznati da je zivot bez cula mirisa nekako oslobadjajuci  [emoji38]ol:
jelda da je krejzi [emoji38]ol:

ja i sad posle 7 nedelja, kad se to vec formalno sredilo, imam povremeno neke mirisne ispade, da tripujem moshusne parfeme, przene dzigerice, kanalizacije, svashta neshto :isuse:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment

@gospa buba

 

e pa ja sam prvi dan bez mirisa imala neke mahove smrada nekih carapa :lolol:

ali sad mi je super..nemam pojma da li ja smrdim,juce smo rucali podvarak koji je stajao tu pored mene ostatak dana,veceram sardinu u ovoj sobi gde spavamo...nista mi ne smeta...1 opsta oslobodjenost :lolol:

  • +1 1
  • Haha 7
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...