Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

48 minutes ago, Jozef K. said:

Preko dana 36,8 do 37,1. Uveče do 37,4. Noću jedno tri četiri puta preznojim. Boli glava i kada imam stolicu dijareja je. Hemomicin već drugi dan ne pijem. Koliko znam on pokriva tri dana kada prestane da se pije. Moram da pozovem da pitam da li treba da još nešto uključim eventualno.

 

Meni prepisano da nakon 6x Hemomicina nastavim sa Levoxa 500 1x1 deset dana

Link to comment
14 minutes ago, Jozef K. said:

Imao sam prvih 3-4 dana preko 38. Ne znam šta bi drugo bilo nego korona? Misteriozni virus kako kažu naši stručnjaci?

 

Malo te davim, ali moze biti korisno. Koliko je dana proslo od pocetka kad si imao 36.8 do 37.2 pa dok nije porasla na preko 38?

Link to comment

koleginica iz kombinata imala t° dan dva, u isto vreme, na isti period izgubila čulo mirisa/ukusa a danas joj stigao pcr test na kom je negativna

 

jebo lud zbunjenog

Link to comment

opet ja u lekarska posla: mislim da je hemomicin/azitromicin  tako spakovan da ima "produženo" dejstvo i da se u normalnim uslovima i troši samo 3 dana. osim što je antibiotik novije generacije ima otprilike dejstvo kao da "običan" antibiotik trošiš desetak dana.

velim - mislim, tu su lekari da me poklope sa eventualnim demantijem.:D

Link to comment
36 minutes ago, dillinger said:

 

Meni prepisano da nakon 6x Hemomicina nastavim sa Levoxa 500 1x1 deset dana

Hvala. Pitaću nekog od doktora prijatelja.

34 minutes ago, Milosh76 said:

 

Malo te davim, ali moze biti korisno. Koliko je dana proslo od pocetka kad si imao 36.8 do 37.2 pa dok nije porasla na preko 38?

Vrlo brzo. Par sati. To visoko je bilo od utorka do petka. Od subote je ova sitnija temperatura.

17 minutes ago, koksy said:

opet ja u lekarska posla: mislim da je hemomicin/azitromicin  tako spakovan da ima "produženo" dejstvo i da se u normalnim uslovima i troši samo 3 dana. osim što je antibiotik novije generacije ima otprilike dejstvo kao da "običan" antibiotik trošiš desetak dana.

velim - mislim, tu su lekari da me poklope sa eventualnim demantijem.:D

I ja sam čuo da ima produženo dejstvo tri dana, a od nekog medicinskog brata sedam dana.

Edited by Jozef K.
  • Hvala 1
Link to comment
17 minutes ago, Valkyrie said:

Podrška @Jozef K.

Ja sam batalila Hemomicin i Levoxu jer dobijam intravenozno Longacef. 

Nemam više temperaturu, bris još uvek ne znam. 

Drži se. Longacef je zaista moćan antibiotik. Vrlo brzo ćeš biti ok.

 

Meni je moja drugarica doktorka rekla da uzmem pancef još pet dana, jer još uvek imam povremeno temperaturu. Da ne bude iznenađenje. Kaže mi odgledaš Vučića iznerviraš se, a još si pod virusom i krene neželjenim tokom. I kaže to je slično longacefu.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Mos said:

Longacef je moćan old skul antibiotik ali je za vene smrt. Kao da ti neko sipa kiselinu kroz ruke.

Ja sam ga pre 25+ godina dobijao kao inekcije... 

 

Pobilo mi sve lose u organizmu, narednih 20 godina, ni kijavicu nisam imao...

Link to comment
3 minutes ago, Mos said:

Longacef je moćan old skul antibiotik ali je za vene smrt. Kao da ti neko sipa kiselinu kroz ruke.

 

jbg, nevolja ne bira.

primao sam ga svakodnevno i.v. 4 nedelje,  nakon što mi je prethodno vankomicin jedva izvadio zlatni stafilokok.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...