Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

2 minutes ago, Milosh76 said:

Drzi se Jozefe... izguraces ti to.

 

Kakve simptome imas trenutno?

Preko dana 36,8 do 37,1. Uveče do 37,4. Noću jedno tri četiri puta preznojim. Boli glava i kada imam stolicu dijareja je. Hemomicin već drugi dan ne pijem. Koliko znam on pokriva tri dana kada prestane da se pije. Moram da pozovem da pitam da li treba da još nešto uključim eventualno.

Link to comment
Preko dana 36,8 do 37,1. Uveče do 37,4. Noću jedno tri četiri puta preznojim. Boli glava i kada imam stolicu dijareja je. Hemomicin već drugi dan ne pijem. Koliko znam on pokriva tri dana kada prestane da se pije. Moram da pozovem da pitam da li treba da još nešto uključim eventualno.
Izvini sve mi se izmešalo, jesu li ti snimali pluća?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
20 minutes ago, Milosh76 said:

A miris i ukus?

OK je.

20 minutes ago, Frank Pembleton said:

Izvini sve mi se izmešalo, jesu li ti snimali pluća?

.... Shiit has hit the fan!
 

Jesu. Čisto je bilo u petak posle podne.

Link to comment
33 minutes ago, Jozef K. said:

Preko dana 36,8 do 37,1. Uveče do 37,4. Noću jedno tri četiri puta preznojim. Boli glava i kada imam stolicu dijareja je. Hemomicin već drugi dan ne pijem. Koliko znam on pokriva tri dana kada prestane da se pije. Moram da pozovem da pitam da li treba da još nešto uključim eventualno.

Izvini ako si već pisao da sad ne tražim: koliko dana piješ hemomicin? Ako je samo tri dana,trebao bi da nastaviš, nekad se pije i deset dana( recimo upala srednjeg uha) Probiotik,najbolje bulardi obavezan,baš zbog proliva.Drž se !!

Edited by Haralampije
Link to comment
5 minutes ago, Jozef K. said:

OK je.

Jesu. Čisto je bilo u petak posle podne.

 

Ako sam te dobro shvatio...imas blago povisenu temperaturu, nocu se znojis, boli te glava i imas dijareju. SKen pluca je dobar, miris i ukus takodje... a sta je nateralo da radis test na koronu?

 

EDIT... iscitao sam temu od pocetka... jasno mi je zasto.. .Drzi se!

Edited by Milosh76
Link to comment

Drzi se, da prodje sto pre bez komplikacija

Koji ti je dan od pocetka simptoma a koji od zaraze(ako moz3s pretpostaviti kad je bio kontakt)?

Link to comment
2 minutes ago, Haralampije said:

Izvini ako si već pisao da sad ne tražim: koliko dana piješ hemomicin? Ako je samo tri dana,trebao bi da nastaviš, nekad se pije i deset dana( recimo upala srednjeg uha) Probiotik,najbolje bulardi obavezan,baš zbog priliva.Drž se !!

Popio sam dve kutije. Šest komada.

1 minute ago, Milosh76 said:

 

Ako sam te dobro shvatio...imas blago povisenu temperaturu, nocu se znojis, boli te glava i imas dijareju. SKen pluca je dobar, miris i ukus takodje... a sta je nateralo da radis test na koronu?

Imao sam prvih 3-4 dana preko 38. Ne znam šta bi drugo bilo nego korona? Misteriozni virus kako kažu naši stručnjaci?

1 minute ago, InvisibleLight said:

Drzi se, da prodje sto pre bez komplikacija

Koji ti je dan od pocetka simptoma a koji od zaraze(ako moz3s pretpostaviti kad je bio kontakt)?

Sedam dana od kako je povišena temperatura. Od koga sam dobio i kada, kako nemam pojma. Imao sam dosta aktivnosti desetak dana pre virusa, jer tako je bio posao. Nekoliko dana pre uopšte ne, gledao sam da se povučem. Ali stiglo je od nekud.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...