Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

2 hours ago, Leia said:


Nisu mu prepisali bukvalno nista, samo preporucili da pije paracetamol (od kog temperatura danju spadne pa se nocu vrati).

Izvini, znam da su svi u panik modu ali zaista ne mogu da verujem da je doktor poslusao pluca, video upalu i pustio pacijenta bez antibiotika. Meni to neverovatno.

Link to comment
6 minutes ago, djeneralche said:

Izvini, znam da su svi u panik modu ali zaista ne mogu da verujem da je doktor poslusao pluca, video upalu i pustio pacijenta bez antibiotika. Meni to neverovatno.


Sta da ti kazem, veruj u sta god hoces.

Link to comment

opet se mešam u posao lekara - neka me neko ispravi - ali, koliko ja znam, antibiotik ima smisla uvoditi da bi se eventualno predupredila bakterijska sekundarna infekcija dočim su  za virusne infekcije potpuno beskorisni.

Link to comment
18 minutes ago, djeneralche said:

Izvini, znam da su svi u panik modu ali zaista ne mogu da verujem da je doktor poslusao pluca, video upalu i pustio pacijenta bez antibiotika. Meni to neverovatno.

 

Kad su doktori poslali one iz Sjenice kući da umru, ne znam šta je više neverovatno

Link to comment
1 minute ago, koksy said:

opet se mešam u posao lekara - neka me neko ispravi - ali, koliko ja znam, antibiotik ima smisla uvoditi da bi se eventualno predupredila bakterijska sekundarna infekcija dočim su  za virusne infekcije potpuno beskorisni.

 

u pravu si, tj. antibiotik primarno deluje protiv bakterije, ne protiv virusa, a u ovim slucajevima se daje zbot goga sto si naveo.

Link to comment

ja sam, dok su deca bila mala, muku mučio sa njihovim ("prizma") kućnim inhalatorima, to se malo-malo pa nešto kvarilo a bila je relativno skupa igračka.

Link to comment

Nemam pojma koliko je kostalo, treba mojoj drugarici pa sam guglala.

 

Inace Prizma ima odlican merac pritiska da zivinim stubom, svi se u njega kunu, za ostalo ne znam.

 

 

 

 

Link to comment
3 hours ago, vememah said:

Oksimetar.

 

Jedini je problem to što ga je teško naći, pošto je to bila stvar koju su još početkom pandemije preporučivali da ju je korisno imati u kući.

 

 

ima u prizmi za 100evara

Link to comment
Samo da se javim da su me danas pustili sa infektivne, hvala svima na podršci. Pozdravljamo se i neki kao vidimo se a ja rekoh nadam se da ne [emoji3]
U otpusnoj listi piše da nastavim sa kućnim lečenjem tako da ću sad neko vreme da sedim kući. Nakon svih ovih primera sa foruma i ljudi koje poznajem i nakon sto sam video kako je na infektivnoj mislim da mi je to i najpametnije u ovom trenutku.
Masala neka si ozdravio. Jel na kraju samo malarija? [emoji15]

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...