Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

izvinjavam se sto ovde upadam kao padobranac, ali imam samo jedno pitanje. sta treba uraditi kada se primete simptomi? pozvati lekare da izadju na kucnu adresu ili otici u ambulantu/bolnicu?

Link to comment

Drugarica i njen decko izgleda fasovali. On ima ozbiljne simptome, kaslje, gubi dah, visoka temperatura. Primljen je na Zvezdaru.

 

Ona je samo malaksala, lezi kod kuce, odmara. 

 

Radjeni su im testovi, cekaju rezultate, ali rekli su im da je 99% kovid.

Link to comment

Svim srcem želim brz oporavak svim obolelim forumašima! Mislim na vas!

 

Podelila sam pre neki dan da znam dve porodice koje su prošle sa baš blagim simptomima. Ali imam i jednog druga kome je bilo baš loše: visoka temperatura danima, ako ne i cele dve ili tri nedelje, rastavljao se sa životom. Ali poenta je da je ozdravio i evo ga sad isti k'o pre! :)))

 

Link to comment
Noću? Kako je noću? Meni su noći grozničave. Danju je ova tuberanska temperatura.
Ma i nocu mi isto ne raste ali i ne pada. Malo me brine to jer vec 5 dana imam.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment

popodne sam bio nešto lošije, pojavio se kratak dah i jak produktivan kašalj i otišao na rendgen pluća + vađenje krvi

Konstatovana ne tako jaka, jednostrana upala pluća. Saturacija 97%, krvna slika čak nešto bolja (crp 3, limfociti porasli mada ukupni leukociti pali), pa sam opet vraćen kući.

Temperatura opala.

Edited by dillinger
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...