Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

10 minutes ago, goofs said:

E i ja isto prosao sa tom grloboljom par dana, i posle slinav i zapusen skoro celih deset. 
Inace i prelezao i sveze vakcinisan, nije to kovid sigurno.

Mozda je delta soj na koji nemamo imunitet,  a i testovi ga ne love.  

Salim se,  bez panike 

  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment

meni bilo neobicno, nisam imala tu vrstu tegoba od novembra 2019. zaboravila kako izgleda common cold.

sad citam da se vec primecuje porast drugih respiratornih infekcija u usa, narocito medju malom decom, i to sad, u debeloj vansezoni u odnosu na ranije godine. ocigledno moraju i druge viroze da odrade svoj krug.

Link to comment

+1 za još jedno letnje ludilo nekoronarnog karaktera, čini mi se malo abrazivnije od ovoga što ste opisali.

i meni je prolazilo kroz glavu u početku da nije delta, jer sam zakačio od nekoga ko je sveže došao iz inostranstva.

isti osećaj kao i kod aleksije, toliko dugo sam u izolaciji od ljudi, i pre kovida, da me je cela ta situacija bacila u baš super raspadački mod, od kako ne pamtim. 

bilo je intenzivnije i dobro se rasteglo, u igri nisu bili nikakvi antibiotici iako je postojao hint da je zrelo za, a revax je bio polovinom aprila. 

Edited by palfoot
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Aleksija said:

meni bilo neobicno, nisam imala tu vrstu tegoba od novembra 2019. zaboravila kako izgleda common cold.

sad citam da se vec primecuje porast drugih respiratornih infekcija u usa, narocito medju malom decom, i to sad, u debeloj vansezoni u odnosu na ranije godine. ocigledno moraju i druge viroze da odrade svoj krug.

sve +1

sutra klekaru bas da vidim

Edited by ToniAdams
Link to comment

Rinovirus. Donelo dete iz vrtića na poklon. Čak sam i temperaturu zakačio par sati uz bol u mišićima. Drugi grip od preležanog kovida. Toliko preležim u četiri ili pet godina u normalnim okolnostima.

Link to comment

Kod nas je na vrtićkoj grupi jedna mama javila da je dete fasovalo ab zbog jake bakterijske infekcije grla. Svega ima, posebno ko ima čast da mu mali gadovi donose poklone™ kući iz vrtića.

Link to comment
5 hours ago, Facundo Orellana said:

Drugi grip od preležanog kovida.

Svaka čast, ja čitam da je retkost i jedan, korona ga je potpuno potisnula... Ko zna da li je to kovid oslabio imunitet.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...