Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

6 hours ago, Ros said:

mojoj hanumi curi nos i grebe je grlo, a nema temperaturu. to je onda nesto drugo, nije korona?

 

 

Po meni, najsigurniji simptom da nije korona kijanje. 

Link to comment
18 minutes ago, Banjo said:

 

Po meni, najsigurniji simptom da nije korona kijanje. 

 

uradila je test, ali je izgleda nesto drugo. neka je infekcija aktuelna. a zena mi radi u vrticu pa tu deca raznose viruse. pola im dece danas nije doslo. makar je dobila celu nedelju slobodnu.

Link to comment
14 hours ago, Ros said:

mojoj hanumi curi nos i grebe je grlo, a nema temperaturu. to je onda nesto drugo, nije korona?

 

 

Je li vakcinisana?

Link to comment
On 3.5.2021. at 11:13, Ros said:

mojoj hanumi curi nos i grebe je grlo, a nema temperaturu. to je onda nesto drugo, nije korona?

 

 

Ja tako od prosle nedelje krenula sa grlom i slajmom, krajem pocela da kasljem, dosla do lakseg bronhitisa. Danima ne mogu da legnem jer onda neprestano kasljem, pa spavam u polu-lezecem polozaju. Puca mi glava, valjda od tog slajma, sva sam izlomljena od kasljanja.

Morala sam svakako da uradim PCR test da bi doca pogledao grlo, ali ovaj kasalj se razvio cetiri dana posle testiranja. CRP mi je 22 i doca veli da probam jos do sutra sa odmorem, ako ne ide na bolje, da uzmem antibiotik koji mi je prepisao.

 

//Sumnje su u slinavu i kasljavu drugaricu sa igralista koja se nije skidala sa Koleta prvih pet minuta dok nisam provalila kakvo je stanje. Poludela sam kada sam videla, mama joj je u ha-ha fazonu, a i nije bas najbristrija. Kole je kasljao vec sutradan uvece posle tog susreta ali je bio hiperaktivan kao i uvek, ja posle dva dana jedva na nogama.

 

//Moja neka teorija: zeznuto vreme i Nemci koji se na prvo sunce skinu u kratke rukave, deca prva fasuju nesto i tako onda u krug, poznato ti je vec to.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Opa vidim da smo drugari alergičari u Nemačkoj :-D I mene svrbi nos / češka grlo, slini levo i desno ali na poslu se testiramo 2x nedeljno pa je uvek bilo negativno. Još sam i prošle nedelje isto imao negativni PCR test pa sam prestao da brinem o tome.

 

Uzeo sam sprej za nos protiv alergije (Mometa) pa zasada odlično pomaže.

Edited by Boycie
Link to comment

Doveli smo ga kuci malopre. [emoji4] Hvala svima na brizi i podrsci jos jednom. [emoji813]:hail:

Ima i dalje obostranu upalu, ali moze da dise, govori, hoda i funkcionise normalno, nedelju dana vec nema temperaturu, izgubio 5 kila, osedeo i ocelavio za ove 3 nedelje koliko za prethodnih 10 godina. 

Dobio antibiotike protiv upale pluca, aspirin, vitamine (Zn i D3), lekove za regulaciju pritiska i rada jetre, pun astal. Sad mora da miruje i pazi na terapiju 2 nedelje, pa na kontrolu. Moguce da ce mu jos produziti bolovanje posle toga, dobro se sjeb'o. 
Super! [emoji1696][emoji1696][emoji1696]
Sad isto pažljivo!
Ali ide na bolje to je bitno

.... Shiit has hit the fan!

  • Wub 1
Link to comment
23 minutes ago, BlackGeorge said:

Samo da se prijavim na temu.

 

Naime, pre neki dan žena mi je nešto šmrćkala, zapušio joj se nos ali nije imala temperaturu. Bilo joj sumnjivo, otišla u ambulantu...

 

Ček, ček... kakvo je to epsko zapušavanje nosa bilo da potežete do doktora zbog toga?

Revakcinisani ste i imate simptom koji nije simptom kovida (o tome se trubi cele godine, ovaj se nije pominjao- kašalj, grlo da, nos ne baš) i ide se kod doktora?

Jedino ako u bliskoj okolini imate nekog ko ne može biti vakcinisan, pa ste oprezni zbog njega, onda kapiram, ako ne, za zapuš nosa potežem samo po maramice, a i to uz gunđanje.

 

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

 

Američki CDC:

 

Quote

 

Watch for Symptoms

People with COVID-19 have had a wide range of symptoms reported – ranging from mild symptoms to severe illness. Symptoms may appear 2-14 days after exposure to the virus. Anyone can have mild to severe symptoms. People with these symptoms may have COVID-19:

  • Fever or chills
  • Cough
  • Shortness of breath or difficulty breathing
  • Fatigue
  • Muscle or body aches
  • Headache
  • New loss of taste or smell
  • Sore throat
  • Congestion or runny nose
  • Nausea or vomiting
  • Diarrhea

This list does not include all possible symptoms. CDC will continue to update this list as we learn more about COVID-19. Older adults and people who have severe underlying medical conditions like heart or lung disease or diabetes seem to be at higher risk for developing more serious complications from COVID-19 illness.

 

https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/symptoms-testing/symptoms.html

Link to comment
  • 2 weeks later...

Мени је тестирање чудно чак и кад су благи симптоми у питању, јер шта добијамо информацијом да је у питању ковид, а шта информацијом да је у питању обичан, класичан грип. У оба случаја морамо се склањати од људи 14 дана, ако је обичан грип ни то не значи да га треба ширити около. Вакцинисани ковид заражени (по личном искуству једног новинара Дојче Велеа, вакцинисаног спутњиком) има врло сличне симптоме као они пролазни грипови.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...