Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

40 minutes ago, aram said:

pst, samo da javim, Valk mi malopre nešto lajkovala na fezbuku :wub:

žena ima 39° u magnovenju je

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
10 hours ago, Valkyrie said:

Meni se stanje pogoršava, sinoć sam imala temperaturu 39 i od jutros sam ponovo u covid mašineriji. Uspela sam da dam bris, dali su mi opet uput za bolnicu (to ću da vidim šta ću). 

Do daljeg se odjavljujem sa ovog topika. 

 

vidi sa svojim doktorom šta misli da li bi možda trebalo da se odradi snimanje pluća. čisto kontrole radi, a i za slučaj da snimak pokaže da je stanje ozbiljno, onda te u bolnici neće poslati kući (a rade to masovno), već će da urade hospitalizaciju što može biti jako bitno.

 

to snimanje može i kod privatnika, da izbegneš čekanja u redu.

pri zakazivanju CT snimanja naravno obavezno napomenuti da sumnjaš na covid (ili da imaš pozitivan test). sad su svi na max oprezu i zaštićeni, ali treba to da im se kaže da bi znali ljudi, pa ako treba i dodatno da zaštite sebe i sve one koji će se snimati posle.

 

drži se.

Edited by omiljeni
Link to comment
11 hours ago, Valkyrie said:

Meni se stanje pogoršava, sinoć sam imala temperaturu 39 i od jutros sam ponovo u covid mašineriji. Uspela sam da dam bris, dali su mi opet uput za bolnicu (to ću da vidim šta ću). 

Do daljeg se odjavljujem sa ovog topika. 

 

Ne daj se, Valk. :heart:

I svi  ostali. 

Link to comment
On 30.6.2020. at 23:51, BarryWhite said:

ali ovi mi je prvi put da sam zakačio malariju.

Tek sad vidim ovo... Dr'se dobro, brt. Bice valjda sve pod kontrolom.

Link to comment
16 hours ago, Valkyrie said:

Meni se stanje pogoršava, sinoć sam imala temperaturu 39 i od jutros sam ponovo u covid mašineriji. Uspela sam da dam bris, dali su mi opet uput za bolnicu (to ću da vidim šta ću). 

Do daljeg se odjavljujem sa ovog topika. 

Drži se, samo bez stresa i čuvaj snagu za oporavak. Moj savet je ako možeš idi u bolnicu, svakako je bolje da si pod nadzorom lekara i da ti se prati stanje. Evo ovde kod mene se svakodnevno puno ljudi otpušta tako da biće to sve ok bez brige.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

šta si ti uradio? kakvo ti je danas stanje?

 

da odgovorim ovde

 

hvala na pitanju, stabilno. Temperatura do 37.5, od juče bez čula mirisa i ukusa.

Ali tek mi je četvrti dan.

 

 

Podrška Valkiri! 

  • +1 7
Link to comment

sudeći po ovima čije za čije simptome znam, izguraj još koji dan i kreće stabilizacija stanja(naravno ukoliko je opšte stanje organizma ne računajući koronu dobro)

 

keep the faith

✊🏻

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...