Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Bio danas u konzilijumu, radio d-dimer i rekoh ajde antitela. Međutim, bio sam u zbunu kada me je pitala da li hoću antitela za vakcinu ili nakon bolesti. Revakcinisan sinofarmom pre skoro 8 nedelja, a kačio kovid pre 4 nedelje (ali tada meni nisu radili test jer su supruga i dete bili pozitivni a ja imao simptome).

I tako, umesto spajk koji rade za vakcinisane ja se odlučih za n protein (samo to su mi ponudili igg na s ili n protein).

 

Rezultat je u prilogu, ne deluje impozantno (ajd i nije bio teži oblik kovida), tačno će me naterati da kasnije radim i s protein test.

D-dimer je blago skočio u odnosu na pre dve nedelje kada je bio 400 tako da nastavljam sa asprinima.

Nešto po netu ne nalazim rezultate za ovaj tip igg testa, pa ako je neko radio značilo bi mi da uporedim...

 

 

igg.JPG

Link to comment

@MadMax

Ne razumem se u antitela.  Znam za slucaj decka vakcinisanog kinezom koji je radio antitela i na N i na S protein.  Na S bio negativan nalaz,  na N pozitivan (ne secam se tacne brojke,  ali nesto kao ti). Mi smo to protumacili "malo",  ali mozda to u nije malo

Link to comment
On 6.4.2021. at 13:36, Valkyrie said:

Iz grla i nekako ali iz nosa ne bih deci vadila bris ako baš ne moram.

Meni su suze pošle kad mi je rađen, mislim da mi je radila zapravo biopsiju mozga. 

ekstra sam se urekla, danas sam vodila starijeg na antigenski iz nosa. zvali me iz vrtića da dođem po njega, kašlje i izmerili mu temp 37,4. on svakog ranog proleća kuburi sa ovim što leti po vazduhu a bio je vetar danima pa iako je na Aeriusu proradila mu je alergija. kako god, da bih umirila vaspitačice odvedem ga, negativan je. 

podneo ono burgijanje po nosu like a champ. sad će da odmara kod kuće malo, jebem ti i vrtić i sve.

Edited by Valkyrie
  • +1 4
  • Wub 3
Link to comment
4 hours ago, MadMax said:

Bio danas u konzilijumu, radio d-dimer i rekoh ajde antitela. Međutim, bio sam u zbunu kada me je pitala da li hoću antitela za vakcinu ili nakon bolesti. Revakcinisan sinofarmom pre skoro 8 nedelja, a kačio kovid pre 4 nedelje (ali tada meni nisu radili test jer su supruga i dete bili pozitivni a ja imao simptome).

I tako, umesto spajk koji rade za vakcinisane ja se odlučih za n protein (samo to su mi ponudili igg na s ili n protein).

 

Rezultat je u prilogu, ne deluje impozantno (ajd i nije bio teži oblik kovida), tačno će me naterati da kasnije radim i s protein test.

D-dimer je blago skočio u odnosu na pre dve nedelje kada je bio 400 tako da nastavljam sa asprinima.

Nešto po netu ne nalazim rezultate za ovaj tip igg testa, pa ako je neko radio značilo bi mi da uporedim...

 

 

igg.JPG

Odličan rezultat. Pogotovo što će antitela da rastu i narednih meseci.

Link to comment

Ovo sranje ne pušta. Žena pre 2h ustala sa kauča i posle par koraka sela na pod - ne može da stoji od vrtoglavice. Zaspala je sad al nije popustilo.

 

  • Tužno 12
Link to comment
7 minutes ago, maheem said:

Ovo sranje ne pušta. Žena pre 2h ustala sa kauča i posle par koraka sela na pod - ne može da stoji od vrtoglavice. Zaspala je sad al nije popustilo.

 

Jeste li merili pritisak? Koliko tečnosti pije? 

Link to comment

A nju još uvek akutno kida ili je ostavilo posledicu u vidu te vrtoglavice i zamaranja? Svakako saosećam, ja se još uvek zamaram kad se nešto zalaufam, zaboravim se.

Link to comment
7 hours ago, cartman said:

Jeste li merili pritisak? Koliko tečnosti pije? 

Nismo, nemamo merač. Slabo pije vodu, sad ću da je pojim na svakih pola sata.

6 hours ago, kipo said:

Koji dan je to? Iscrpi sranje, to moze biti sasvim normalno. 

Neki 40. dan

4 hours ago, Valkyrie said:

A nju još uvek akutno kida ili je ostavilo posledicu u vidu te vrtoglavice i zamaranja? Svakako saosećam, ja se još uvek zamaram kad se nešto zalaufam, zaboravim se.

Kolko to već traje kod tebe?

Posledice - povremena vrtoglavica i kašalj, al eto sinoć se vertigo pojačala. 

Link to comment

Moze da bude nešto prilično bezazleno kao ortostatska hipotenzija. Ali bih i ja preporučio da se odrade laboratorijske analize i da se poseti kardiolog za svaki slučaj. 

  • +1 2
Link to comment
9 hours ago, maheem said:

Ovo sranje ne pušta. Žena pre 2h ustala sa kauča i posle par koraka sela na pod - ne može da stoji od vrtoglavice. Zaspala je sad al nije popustilo.

 

 

Pisala ja negde, drugaricina majka je imala vrtoglavice, pocela je zena i da pada. Ispostavilo se da je vec bila pocetna upala pluca koju nije osecala danima, na kraju se valjano razvilo. (I bese kovid)

Link to comment
44 minutes ago, cartman said:

Moze da bude nešto prilično bezazleno kao ortostatska hipotenzija. Ali bih i ja preporučio da se odrade laboratorijske analize i da se poseti kardiolog za svaki slučaj. 

Zakazali kardiologa prekjuče :)

  • +1 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...