Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

19 hours ago, JozoMujica said:

 

Ne. Supruga ima Hašimoto a od svoje doktorke nije mogla da dobije savet da li da se vakciniše ("kako hoćete, ja se nisam vakcinisala"), ja se ne krećem mediju ljudima a  smatram da ima mnogo onih kojima je vakcina  potrebnija nego meni.

 

Moja sestra ima Hašimoto (na Letroxu je) i primila je vakcinu odavno, nije pravljeno pitanje.

Link to comment
Opet cu preporuciti ovo za vracanje snage i povratak u normalu. Ja sam bio kao spuzva, sad vec lagano vrtim bicikl. Ljudima koji su meni preporucili je bas osjetno pomoglo.
A koliko se ovo pije jel ima neka preporuka, ili on "dok nd osetiš da ti je bolje"

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
Ko neće da primi vakcinu lagano nađe razlog
uvek je tako. uskoro ce onaj ko hoce morati da objashnjava. a mali aleksandar u chudu, otkud to odjednon [emoji38]ol:

sent from bubamoto

Link to comment

Hašimoto nije prepreka vakcinisanju, to znaju svi osim te dr gđe Mujica. 

Al dobro, on će da traži savet od nje ili ove što pregleda s tri metra, neće na internetu među nama stručnjacima :hihi:

 

Nek su dobro Mujice, imali su sreće. 

  • +1 2
Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

Ko neće da primi vakcinu lagano nađe razlog

Ne bih bas generalizovao toliko.

 

Ima ljudi koji su spremni da prime vakcinu ali zbog svoje istorije bolesti sa pravom konsultuju lekara koji umesto da autoritativno ohrabri pacijenta (ili mu predstavi pro/con) krene da tupi zbog svog neznanja, skepse ili straha od preuzimanja odgovornosti.

 

Dakle ono sto je drzava morala da uradi je da sve lekare , na svim nivoima zdravstvene zastite edukuje detaljno o svim dostupnim vakcinama. Da jasno postavi algoritam sta se radi u slucajevima kada pacijent ima istoriju alergijskih reakcija, autoimune bolesti itd... Da se bukvalno lekarima dostavi par kljucnih poruka koje ce oni dalje proslediti pacijentima.

I naravno da svakom lekaru koji otvoreno prica protiv vakcina po hitnom postupku oduzme licencu i ne dozvoli mu pristup medijima

  • +1 7
Link to comment

I kad se sve sabere i oduzme, na kraju ostane na ličnoj odluci poedinca. I sa alergijskim reakcijama i sa autoimunom bolescu, resio sam da se bodem, ubrizgali mi AZ i nista mi nije falilo.

Moja ex bolje i ne mnogo lepsa polovina, kojoj je odstranjena štitna žlezda, ima čir i koš neka stanja, full vakcinisana Sputnjikom....i zamislite, ništa joj me fali.

 

 

 

Prosto je, ko goće da se vakciniše,može bez muke to odraditi.

Ko neće,izmisliće sijaset razloga da izbegne. 

Sve ostalo je mrsomuđenje mutne  vode.

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, cartman said:

Ne bih bas generalizovao toliko.

 

Ima ljudi koji su spremni da prime vakcinu ali zbog svoje istorije bolesti sa pravom konsultuju lekara koji umesto da autoritativno ohrabri pacijenta (ili mu predstavi pro/con) krene da tupi zbog svog neznanja, skepse ili straha od preuzimanja odgovornosti.

 

Dakle ono sto je drzava morala da uradi je da sve lekare , na svim nivoima zdravstvene zastite edukuje detaljno o svim dostupnim vakcinama. Da jasno postavi algoritam sta se radi u slucajevima kada pacijent ima istoriju alergijskih reakcija, autoimune bolesti itd... Da se bukvalno lekarima dostavi par kljucnih poruka koje ce oni dalje proslediti pacijentima.

I naravno da svakom lekaru koji otvoreno prica protiv vakcina po hitnom postupku oduzme licencu i ne dozvoli mu pristup medijima

upravo! mnogo su zasrali i oni ujedinjeni protiv kovida, po njima je najveci problem sto se vakcinisu ''stranci'', a to zapravo komsije, koji su po meni nama i dalje najbliskiji moguci narodi i drzave na svetu... ne kazem, moglo je to pametnije i bolje da se organizuje, ali to im je kost u grlu, a sami nisu organizovali ni javne kampanje za vakcinisanje, objasnili narodu da su vakcine neskodljive, kome se ne preporucuju, itd... niti su ista rekli da li je astra ok ili nije, da li je preporucuju ljudima, kome mozda ne...  pa da su na taj nacin ohrabrili i nase ljude da se vakcinisu astrom (jer eto, sticajem okolnosti kod nas moze da se bira). a narocito sto nikada nisu osudili nekog svog kolegu (a koji nije nestorovic i mila aleckovic) cak im i danica g prolazi ispod radara kada brani nestorovica i bulazni. dakle, po obicaju, vrana vrani oci ne vadi, pa tako ni oni nisu u stanju da prvo osude svoje kolege koje promovisu, preporucuju ili se sami ne vakcinisu... opet kriv samo narod, bagra, bre!

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

A koliko se ovo pije jel ima neka preporuka, ili on "dok nd osetiš da ti je bolje"

.... Shiit has hit the fan!
 

Pa ja ne znam moze li se pretjerati s tim. Ja sam popio 7 ovih bocica za 7 dana i nisam osjetio da nesto radi, pa sam uzeo jos 4 kesice s praskom ovoga, posle cega sam bio dosta bolji. Sad, to je 11 dana i zdrave ishrane, supice, voce, mozda sugestija... Jos uvijek nisam sasvim vratio snagu, pa se neckam da uzmem jos ovoga, a opet, kontam da organizam treba da proizvodi te vitamine, enzime, cudesa.. 

Link to comment
1 hour ago, nezvanova said:

upravo! mnogo su zasrali i oni ujedinjeni protiv kovida, po njima je najveci problem sto se vakcinisu ''stranci'', a to zapravo komsije, koji su po meni nama i dalje najbliskiji moguci narodi i drzave na svetu... ne kazem, moglo je to pametnije i bolje da se organizuje, ali to im je kost u grlu, a sami nisu organizovali ni javne kampanje za vakcinisanje, objasnili narodu da su vakcine neskodljive, kome se ne preporucuju, itd... niti su ista rekli da li je astra ok ili nije, da li je preporucuju ljudima, kome mozda ne...  pa da su na taj nacin ohrabrili i nase ljude da se vakcinisu astrom (jer eto, sticajem okolnosti kod nas moze da se bira). a narocito sto nikada nisu osudili nekog svog kolegu (a koji nije nestorovic i mila aleckovic) cak im i danica g prolazi ispod radara kada brani nestorovica i bulazni. dakle, po obicaju, vrana vrani oci ne vadi, pa tako ni oni nisu u stanju da prvo osude svoje kolege koje promovisu, preporucuju ili se sami ne vakcinisu... opet kriv samo narod, bagra, bre!

Slazem se apsolutno uz ogradu da sam odavno izasao iz njihove viber grupe i samo sporadicno pratim sta objavljuju i kakvi su im stavovi.

 

Info koji imam da u institutu Niska Banja (nekih 150 pacijenata trenutno) nemaju nijednog revakcinisanog na kiseonickoj potpori.

 

  • +1 3
Link to comment
11 hours ago, nezvanova said:

upravo! mnogo su zasrali i oni ujedinjeni protiv kovida, po njima je najveci problem sto se vakcinisu ''stranci'', a to zapravo komsije, koji su po meni nama i dalje najbliskiji moguci narodi i drzave na svetu... ne kazem, moglo je to pametnije i bolje da se organizuje, ali to im je kost u grlu, a sami nisu organizovali ni javne kampanje za vakcinisanje, objasnili narodu da su vakcine neskodljive, kome se ne preporucuju, itd... niti su ista rekli da li je astra ok ili nije, da li je preporucuju ljudima, kome mozda ne...  pa da su na taj nacin ohrabrili i nase ljude da se vakcinisu astrom (jer eto, sticajem okolnosti kod nas moze da se bira). a narocito sto nikada nisu osudili nekog svog kolegu (a koji nije nestorovic i mila aleckovic) cak im i danica g prolazi ispod radara kada brani nestorovica i bulazni. dakle, po obicaju, vrana vrani oci ne vadi, pa tako ni oni nisu u stanju da prvo osude svoje kolege koje promovisu, preporucuju ili se sami ne vakcinisu... opet kriv samo narod, bagra, bre!

 

Mene čudi da se Radovanović uključio u tu glupu priču (dodouše ima nekakav argument u vidu masovnog prelaska preko granice), a ostali su šta ja znam... Onog Panića uopšte ne uzimam za iole ozbiljno još od onda kad je odvalio 'da ima pouzdane informacije da se za vikend sprema totalno zatvaranje'.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...