Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Meni je dr iz Medigrupa dala Eliquis odmah po dobijanju dijagnoze kovida., to je bilo krajem novembra,  i dan danas ga pijem. DDimer je odlican, ne valja Feritin koji pada doduse i bilirubini. Danas boc druga doza, sutra cu vaditi krv, a sl nedelje kod iste doktorke na kontrolu, da vidim sta od lekova moze da mi skloni.

 

Drzi se @Valkyrie  to je neka reakcija samo... prati i bice ok :thumbsup:

Edited by Milosh76
  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Došli smo kod pulmologa u 11, jer su nam rekli da dođemo u pola 12 (tad se pravi red za popodne). Bili smo dvadeseti u redu, 4 lekara je radilo. Dakle, primili su me u 17:30h. Ja sam imao temperaturu, doručkovao sam ali ne mnogo, imao sam flašicu vode. Osećao sam se beznadežno, sve gore i gore. Iscrpljen, poludeseo poluležao na nekoj klupi. Kad je me čovek primio, rekao je da su to neki šumovi, upala u začetku. Dao mi je Citeral, Pronizon, Aspirin i da uradim d-dimer pa ako ne valja da dođem opet. Stvarno ne mogu da zamislim da idem opet. Sad sam se povratio i stvarno bolje dišem, ali sam sinoć kad sam se vratio imao prvi put 39,7. Mislim da sam prosto kolabirao. NIsam mogao dobro ni da jedem zbog temerature pa sam smrndžao neki pirinač s tikvicom. Umivao se, rokno Paracetamol, umivao se još i još i još i napravio da mogu da zaspim nekako. 

  • +1 2
  • Tužno 9
Link to comment
2 minutes ago, Hermetico said:

U pravu si. Spala mi je noćas, porasla malo ujutru i od jutros nemam uopšte. 

Lepe vesti,  da se nadamo da je to poslednji trzaj tenperaturni da sredi virus 

  • +1 1
Link to comment

Znam taj scenario. To mi muški uzmemo sav virus na sebe da njima ne bi bilo ništa. Pa kad krene ono " ne znate vi šta su porođajne muke", a mi fino 4 keca na sto.

  • Haha 2
Link to comment
17 minutes ago, autsajder said:

Znam taj scenario. To mi muški uzmemo sav virus na sebe da njima ne bi bilo ništa. Pa kad krene ono " ne znate vi šta su porođajne muke", a mi fino 4 keca na sto.

Imam jednog roditelja u školi s kojim se mnogo lepo ispričam jer je njegova žena fizički nadmoćna i moja je žena fizički nadmoćna. Našli smo se i uvek se ismejemo na tu temu. Da je samo fizički... Al ajde na drugim planovima se borim nekako. Prpošan sam.

 

EDIT Za glavu je viša od mene, za početak. :D 

Edited by Hermetico
  • +1 1
Link to comment
On 24.3.2021. at 9:55, maheem said:

Dite je dobro. Svi se probudili jutros sa bolovima u vratu.

Mene nešto preseklo ispod rebara pre 5 dana, popustilo je al i dalje se patim. Danas krvna slika, sutra ultrazvuk i rentgen. 

 

Ako je desna strana, opusti se, zaradio si pesak ili kamen u zuci

 

to je normalno kod nas umetnika :fantom: meni pocelo kao tup bol posle ustajanja, posle krenulo da boli jace

Edited by Caligula
Link to comment
On 25.3.2021. at 16:12, maheem said:

Odradi i rendgen pluća.

Kod mene krvna slika sve super, rendgen pluća - Covid pneumonia.

Antibiotici here I come.

Inhalacija isto.

Jebemmater.

 

Sori nisam ovo video, citam bajato

Link to comment
1 minute ago, Caligula said:

 

Ako je desna strana, opusti se, zaradio si pesak ili kamen u zuci

 

to je normalno kod nas umetnika :fantom: meni pocelo kao tup bol posle ustajanja, posle krenulo da boli jace

Palo mi to na pamet. Al posto mi se isto to desilo kad sam opalio zeca kolima verovatno je kičma. Disk možda. Uradiću ultrazvuk abdomena kad se ratosiljam šejtana iz pluća.

Jos minimum 7 dana bez alkohola <_<

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...