Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Ja danas radio ponovo krvnu sliku.

 

crp skocio sa 4.3 na 5.3 sve ostalo i dalje u granicama mada se pomera polako ka granicnim vrednostima.

 

kasalj ne prestaje, temperatura i dalje od 37.1 do 38.1.

 

sutra popodne rendgen i kontrola da vidimo da se nije zapatilo po plucima.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, maheem said:

Odradi i rendgen pluća.

Kod mene krvna slika sve super, rendgen pluća - Covid pneumonia.

 

Bio sam danas kod pulmologa privatno, slušala me detaljno, saturacija 99, rekla da nema potrebe za snimanjem jer su pluća "odlična".

Njene priče iz ovdašnje kovid bolnice o broju umrlih bolje da ne prepričavam. Hvali AZ, grdi sinofarm.

Rekla mi je da odmah batalim antibiotike (pijem treću kutiju) nadalje probiotik, C i D vitamin, i aspirin.

Za dve nedelje obavezno ponovo d-dimer jer se navraća.

 

Uglavnom, nepredvidljiva grdoba ovaj kovid...

  • +1 4
Link to comment
28 minutes ago, ronin said:

Znači nema kraja pišanju po kinezu...:frust:...

nemoj bre da se sekiraš

 

eno moj rođak,  pozvali ga u subotu da primi amera ili rusa, ali jok on, juri vezu (i ujurio) da primi kineza :lolol:

  • Haha 5
Link to comment
8 minutes ago, dùda said:

nemoj bre da se sekiraš

 

eno moj rođak,  pozvali ga u subotu da primi amera ili rusa, ali jok on, juri vezu (i ujurio) da primi kineza :lolol:

Dudo, bez ljutnje, al tvoja rodbina (uz časne izuzetke) malo opičena, po svemu što si pisala :lolol:

 

@maheem @Hermetico - mirovanje 100%, nemojte se igrati mačo tipova, ako je nekad trenutak bio da opravdate famu o kilavim bolesnim muškarcima - sad je!

@nick1986 - ne sviđa mi se taj tvoi CRP i temp koja ne prestaje, obavezno nam se javi posle RTG

@MadMax - ponoviću i tebi: ja na slušanje ništa, saturacija 98-99, rtg inconclusive a onda skener koji pokazuje covid promene u svim režnjevima. Prati sam i osluškuj se. Na prvi znak sumnje paljba lekarima. 

  • +1 9
Link to comment
12 minutes ago, Valkyrie said:

Dudo, bez ljutnje, al tvoja rodbina (uz časne izuzetke) malo opičena, po svemu što si pisala :lolol:

haha, jeste, u pravu si, ima nas raznih :D

 

ali ovaj ne spada u nerazumne

nije antivakser, ali se plaši vakcine više nego kovida ali bi ipak da se vakciniše

prebolovao koronu maltene asiptomatski i proučavao, kaže informisao se da korona+kinez radi super (i ja sam to čula, a i šekler tako nešto preporučivao)

a poznato je da su prateće pojave kod kineza najblaže i eto

Link to comment

Ispisaše me zvanično iz bolesnih na kontroli, ali saosjećam sa kovid ekipom. Šta je tu je, gutajte te pilule i biće OK.

 

Taman javljam popodne staroj majci u zavičaju da sam završio, da ne brine, kaže ona dobro je, evo ocu skratili boravak u banji (nakon loma noge i pet mjeseci fiksatora), jutros bio pozitivan na testu i poslali ga kući, sutra će na preglede.. 🙄 Nevakcinisani, oboje sa dosijeom zdr. prob. u skladu s godinama. Jebigitis ne odustaje.

 

Inače je pred ambulantom za dva sata čekanja opet bio konstantan red za prvi pregled od 25-30 ljudi. Kako koju grupu puste unutra, dopuni se na kraju. No good.

  • Tužno 5
Link to comment

danas vadila krv, d dimer mi je 640 a ref vr do 500. navodno ništa strašno, da ponovim za mesec dana pa ako ne opadne da vidim šta ću.

ostali parametri savršeni (ks, lipidi, glukoza itd)

 

gvožđe mi nešto niže iako u ref, otpisujem na stres i premor jer na hranu ne mogu :t-rex:

Link to comment
4 minutes ago, Valkyrie said:

danas vadila krv, d dimer mi je 640 a ref vr do 500. navodno ništa strašno, da ponovim za mesec dana pa ako ne opadne da vidim šta ću.

ostali parametri savršeni (ks, lipidi, glukoza itd)

 

gvožđe mi nešto niže iako u ref, otpisujem na stres i premor jer na hranu ne mogu :t-rex:

jel imas antitijela?

Link to comment
11 minutes ago, Valkyrie said:

d dimer mi je 640 a ref vr do 500. navodno ništa strašno, da ponovim za mesec dana

Meni 1700 (bio ~2500), 5 dana fraksiparina, doc kaže ako padne na 700, u redu je, pišemo da je sve ok.

  • Hvala 1
Link to comment

Treba pratiti duže vreme, ćale je 40 dana posle izlaska iz bolnice dobio trombozu, 100% začepljenje u potkolenici i još sedam dana bolnice. Sada koristi Eliquis.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...