Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

5 hours ago, Valkyrie said:

Meni se stanje pogoršava, sinoć sam imala temperaturu 39 i od jutros sam ponovo u covid mašineriji. Uspela sam da dam bris, dali su mi opet uput za bolnicu (to ću da vidim šta ću). 

Do daljeg se odjavljujem sa ovog topika. 

Ne daj se.

  • Hvala 1
Link to comment
5 hours ago, Valkyrie said:

Meni se stanje pogoršava, sinoć sam imala temperaturu 39 i od jutros sam ponovo u covid mašineriji. Uspela sam da dam bris, dali su mi opet uput za bolnicu (to ću da vidim šta ću). 

Do daljeg se odjavljujem sa ovog topika. 

Bori se 💪

I javi ako šta treba

  • Hvala 1
Link to comment

Valk raportiraj cim prei ne daj se! Ja i dalje 37.3-37.4 ceo dan. Morao samda probsm drugi toplomer da ne bude kao u Cernobilju "Not great, not terrible".

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  • Hvala 1
Link to comment

Držite se svi.

 

...kažu da pomaže čaj od biljke sladić ("slatki koren", Glycyrrhiza glabra), Za jednu šolju čaja stavlja se pola kafene kašičice. Pije se u kratkim gutljajima, kao kafa. Tri šolje dnevno.

Ima nekih kontraindikacija sa hroničnim bolestima (srce, jetra,...), o čemu se treba raspitati pre upotrebe.

  • +1 1
Link to comment

VAŽNA INFORMACIJA: rezultat PCR testa može se videti online kada se podacima sa zdravstvene knjižice uloguje na test samoprocene na sajtu covid19.rs.

 

Detaljnije na temi o praktičnim savetima i korisnim informacijama.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...