Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

12 minutes ago, gospa buba said:

a pa nemoj se sam zajebavat sa kortikosteroidom! :ohmy:

sent from bubamoto
 

Pa drugarici su prepisali u istoj stuaciji, ja ionako nisam mogao kod lekara u onom stanju, 4 sata da čekam na zimi. Jebiga, ja sam dete 90tih 20 godina nisam imao zdravstvenu, imam neki svoj sistem i oslanjam se na njega. Do sad sam preživeo bez hroničnih oboljenja. Šta ja znam? Dobro mi je.

 

EDIT Ni njoj doktor nije prepisao posle ispitivanja nego na osnovu situacije, 3 dana me neće ubiti.

Edited by Hermetico
Link to comment

Hvala ti. Ja kažem iskreno šta radim. Doneo mi je ortak koji ga je isto pio po receptu kad je bio bolestan, nemam pojma videćemo. Tko ne riskira ne profitira!

 

EDIT Život na ivici i tako to... @maheem kako djete?

Edited by Hermetico
Link to comment
13 hours ago, nick1986 said:

Ovo sranje je bas podmuklo. 
 

supruginom ocu juce na rentgenu ca cista,plu pali trombociti i eritrociti, vec 3 dana nema temperaturu i sad merili oksidacija 82.

 

Ode covek na zakazan pregled kod hematologa pa ce ga valjda usmeriti dalje ne znam da li da kampuju ispred infektivne ili ima neka privatno opcija?

 

 

sta bi to moglo da znaci, isto 1 drugarica, zarazena, cista pluca a saturacija ispod 90

 

kolika je normalna stauracija btw?

 

kod nas jos jedna na poslu potvrdjena, prvo bilo da nema, negativna na antigenskom i navodno bakterijska infekcija, a posle 4-5 dana obostrana upala pluca, temperaturu jedva da imala 37,1

a setkala se i mesala sa svima i niko ne nosi maske, direktor kaze 'ne mogu ja njima narediti, rekao sam im i to je to' ja sam sama u ofisu i ne nosim al cim izadjem stavim masku..

 

 

Edited by InvisibleLight
Link to comment
3 minutes ago, Frank Pembleton said:

A čime meri saturaciju?
Nemojte se oslanjati na aliekspres gedžete kod tako bitnih stvari.

.... Shiit has hit the fan!
 

pa ovoj su izmerili kod doktora i pretpostavljam da je i tast od nick1986 isto tako..

 

ja imam to sokocalo naruceno za 1700din, al sam posle zakljucila da bolje da ne merim nego da merim, mogu se uplasiti dzabe il ko zna sta

mama izmerila (jos pre 3-4nedelje kad je stiglo) jer postar odneo na njenu adresu, 94 joj sto je valjda ok s obzirom da je heavy pusac 50god..

Link to comment

ja to presecanje tj ziganje ispod desnog rebra imam bar 2 meseca sporadicno, i nerviram se sto ne znam sta je a ko ce sad kod doktora

 

da li je neko imao osecaj peckanja, svrbenja u korenu nozdrva (al iznutra)? sve se mislim mozda je od maske..

plus osecaj kao groznice, u uglu usne pecka, al ne vidi se nista?

 

Link to comment

Merili su mu kod kuce, al je merio i posle na infektivnoj 89.

 

i sa 89 je dobio 2 antibiotika i kuci.

 

Ja cetvrti dan sa temperaturom od 37.4 do 38. Kasalj se blago intenzivira, po redosledu mi je sutra ponavljanje krvne slike pa da vidimo dalje.

Edited by nick1986
  • +1 4
Link to comment
7 minutes ago, InvisibleLight said:

ja to presecanje tj ziganje ispod desnog rebra imam bar 2 meseca sporadicno, i nerviram se sto ne znam sta je a ko ce sad kod doktora

 

da li je neko imao osecaj peckanja, svrbenja u korenu nozdrva (al iznutra)? sve se mislim mozda je od maske..

plus osecaj kao groznice, u uglu usne pecka, al ne vidi se nista?

 

Nisam baš dobro opisao presecanje - smanjena mi je mobilnost, boli kad okrećem trup, boli jače posle dugog mirovanja tj. spavanja, stenjem od bola kada pokušam da se okrenem na drugu stranu.

Suvu iritaciju u nosu kao kod alergija sam imao tokom korona glavobolja.

A mestimično žiganje po telu sam imao jutros - peta i batak palca.

Raspad. A taman sam ušao u nekakvu kondiciju i feel good element sa trčanjem pre mesec dana.

Link to comment
1 minute ago, maheem said:

Nisam baš dobro opisao presecanje - smanjena mi je mobilnost, boli kad okrećem trup, boli jače posle dugog mirovanja tj. spavanja, stenjem od bola kada pokušam da se okrenem na drugu stranu.

Suvu iritaciju u nosu kao kod alergija sam imao tokom korona glavobolja.

A mestimično žiganje po telu sam imao jutros - peta i batak palca.

Raspad. A taman sam ušao u nekakvu kondiciju i feel good element sa trčanjem pre mesec dana.

hvala ti shto postojish, nek nisam sama :isuse:

 

mene malo sramota da pricham o tome, em ljudi ozbiljno bolesni, em ozbiljne posledice :unsure:

Link to comment
3 minutes ago, maheem said:

Nisam baš dobro opisao presecanje - smanjena mi je mobilnost, boli kad okrećem trup, boli jače posle dugog mirovanja tj. spavanja, stenjem od bola kada pokušam da se okrenem na drugu stranu.

Suvu iritaciju u nosu kao kod alergija sam imao tokom korona glavobolja.

A mestimično žiganje po telu sam imao jutros - peta i batak palca.

Raspad. A taman sam ušao u nekakvu kondiciju i feel good element sa trčanjem pre mesec dana.

 

aj za batak palca, al kako  peta ziga?:)

cuti, dobro je, guraj to polako a kondicija ce doci nazad preko leta..

Edited by InvisibleLight
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...