Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Just now, Valkyrie said:

Nema smisla, harper stariji čovek, da ga omladina ovako pecka.

 

Cuti, bre. Bolje da me peckaju da mogu a necu nego da hocu a ne mogu.:laugh:

  • Haha 6
Link to comment
3 minutes ago, Sandradjer said:

Izvinjavam se Harperu,  ipak sam ja padobranac ovde 

 

Zasto, zaboga? Mene mogu da naljute zlo i glupost, kao sto me cesto naljute, za dobra i duhovita bockanja sam uvek voljan da im se prikljucim.

  • Wub 1
Link to comment
7 minutes ago, harper said:

 

Zasto, zaboga? Mene mogu da naljute zlo i glupost, kao sto me cesto naljute, za dobra i duhovita bockanja sam uvek voljan da im se prikljucim.

Da budem kulturna,  ipak se vi ovde vec dobro poznajete :)

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, renne said:

Mi smo ti ovde opasna sekta.
Kad se navučeš, nema nazad, tela ne tela

Vidim ja mnogo mi fino ovde,  i svi su mi super :D

A svi ostali ludaci. 

Razmislicu dobro :D

Link to comment

Stigao rezultat brzi antigenski negativan. I dalje kasljem i imam temperaturu a krvna slika mi tip top. I leukociti i crp i sve ostalo. 

 

potpuno sam zbunjen. Sad razmisljam da li zeka moze da ima neke simptome posle 10+ dana

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, nick1986 said:

Stigao rezultat brzi antigenski negativan. I dalje kasljem i imam temperaturu a krvna slika mi tip top. I leukociti i crp i sve ostalo. 

 

potpuno sam zbunjen. Sad razmisljam da li zeka moze da ima neke simptome posle 10+ dana

to bi bilo skoro neverovatno.

 

majka moje drugarice je prekjuce dobila simptome, uradila snimanja i laboratoriju, ispostavilo se da je dosta ozbiljna bakterijska infekcija. i to je moguce. 

medjutim, brzi test je vrlo nepouzdan, jesi radio pcr?

Link to comment
1 hour ago, nick1986 said:

Stigao rezultat brzi antigenski negativan. I dalje kasljem i imam temperaturu a krvna slika mi tip top. I leukociti i crp i sve ostalo. 

 

potpuno sam zbunjen. Sad razmisljam da li zeka moze da ima neke simptome posle 10+ dana

 

Da li si vadio d-dimer? 

Link to comment
1 hour ago, Sandradjer said:

Vidim ja mnogo mi fino ovde,  i svi su mi super :D

A svi ostali ludaci. 

Razmislicu dobro :D

 

Ne dele se ljudi na ludake i normalne, nego na one kojima je uspostavljena dijagnoza i one kojima još nije...

Link to comment

Moji ukućani su se oporavili dosad, ja se vučem sa ovom mukom 11-ti dan.
Danas ponovo kontrola, CRP skočio sa 12 na 20.

Iako u petak i subotu nije bilo temperature, juče i danas se vratila, opet do 37,2. Subjektivno mi je nešto bolje, prestale su glavobolje u toku dana, ali noću opet groznice.
U sredu da radim d-dimer, pa ću u četvrtak tek kod pulmologa (prebukirani termini).

Od danas pijem klaritromicin, valjda će biti treća sreća što se tiče antibiotika. A mogao bi malo i sinofarm da se uključi u borbu...

  • +1 9
  • Tužno 2
Link to comment
42 minutes ago, Sammael said:

 

Ne dele se ljudi na ludake i normalne, nego na one kojima je uspostavljena dijagnoza i one kojima još nije...

Tek radim na prvom filteru ludaka (sumanuto ponasanje u doba pandemije - antimaskeri  antivakseri,...) 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...