Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Just now, mraki said:

Sad je realno jedino piatnje koliko si blizak sa kućnom pomoćnicom. :fantom:

 

To me je i zena prvo pitala. Sreca je da je u pitanju zena u godinama, da je neka kucna pomocnica iz francuskih crtanih filmova ne bi me oprali ni Sava ni Dunav.:D

  • +1 2
  • Haha 4
Link to comment
35 minutes ago, harper said:

Moja kucna pomocnica fasovala a u cetvrtak mi je sredjivala gajbu. Za par dana cu znati da li Kinez radi ili ne radi.:sad:

Ako si bezao iz sobe u sobu dok ona cisti da joj ne smetas tesko je ostavila iza sebe koronu,  verovatno i luftira dok cisti 

Link to comment
33 minutes ago, harper said:

 

Vas, gospo, nikad. Korona ce se slomiti na mom rezolutnom uverenju da vas ne smem razocarati.:D

onda smo ti to reshili :hihi:

 

 

edip. pogle ove bezobraznike shto traze jednostavno reshenje :ohmy: :lolol:

Edited by gospa buba
  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Sandradjer said:

Ako si bezao iz sobe u sobu dok ona cisti da joj ne smetas tesko je ostavila iza sebe koronu,  verovatno i luftira dok cisti 

 

Jesam, naravno, ali imamo ritual elementarne pristojnosti kad zavrsi da zajedno popusimo po cigaru, ona mi isprica sta god joj padne na pamet da isprica u tih desetak minuta, spakuje se i ode. Ma, sad je jedino vazno da ona ne razvije nikakve teze sindrome, pomenuo sam zato sto mi je to jubilarni prvi kontakt sa dokazano zarazenom osobom posle godinu dana pa mi je bilo zanimljivo.

  • +1 1
Link to comment

Jel nosila masku i jeste bili u istoj sobi duze od 5 min?

 

Zajebano je kad je unutra.

Jel se secate pre 1 god kad je bs fasovala pa se sve preispitivala i prisetila m9menta i zakljucila da je m.b. s kojim se vozila sat u kolima otvorio bocu vode i onda ona pila pa kao zato. A u stvari je posle iskustvo  pokazalo kad si u kolima 1 sat bez maske u jako vel.verovatnoci dovoljno samo disanje/pricanje za zarazu mikrokapljicama

Link to comment

Dobro, kola i stan nisu uporedivi u tom smislu.

Plus, za pretpostaviti je da nije baš garsonjera u pitanju. Dok je pomoćnica čistila prašinu u biblioteci, harper odmarao u salonu. :D

  • Haha 4
Link to comment
3 minutes ago, InvisibleLight said:

Jel nosila masku i jeste bili u istoj sobi duze od 5 min?

 

 

Ne i da, s tim sto smo sedeli na prilicnoj udaljenosti. Kao sto rekoh, ne brinem, narocito zbog toga. Zena je po zakonu posla koji obavlja pipnula ama bas svaku stvar u kuci, od kojih za mnoge ne znam da uopste postoje u stanu. Kako bude bice. I ja i bolja polovina smo vakcinisani na vreme, ako to ne vredi nicemu onda do kurca.

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, mraki said:

Dobro, kola i stan nisu uporedivi u tom smislu.

Plus, za pretpostaviti je da nije baš garsonjera u pitanju. Dok je pomoćnica čistila prašinu u biblioteci, harper odmarao u salonu. :D

Ma to s bs sam pomenula onako, stalno mi se mota po glavi kako je analizirala kako se to mogla zaraziti samo sedeci do njega i kolko se tad malo znalo o nacinima i lakoci/tezini prenosa

  • +1 1
Link to comment
19 minutes ago, harper said:

 

Jesam, naravno, ali imamo ritual elementarne pristojnosti kad zavrsi da zajedno popusimo po cigaru, ona mi isprica sta god joj padne na pamet da isprica u tih desetak minuta, spakuje se i ode. 

jasno ti je da folira da je završila? 

:fantom:

  • Haha 4
Link to comment
5 minutes ago, renne said:

Normalno da se ne brine, kad ima stan malo manji od Marinike, dok je došao iz prostorije u prostoriju korona već umrla od gladi

 

Kaze se dovezao.:dry:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...