Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

29 minutes ago, beta kentauri said:

strašno mi ide na živce kad slušam i čitam podjebavanja i na račun kineske vakcine i uopšte kineske medicine. kao da oni žive u ranom kamenom dobu i da nemaju veze sa životom i naukom. 

 

Uopšte je smejurija ovo izvoljevanje oko vakcine, kao prijaviš se za jednu a ostale ne dolaze u obzir. Kad neko odbija svaku vakcinu to lakše mogu da razumem nego snobove koji bi samo fajzer ili šta god. Milion puta je rečeno da su sve dobre.

  • +1 7
Link to comment

Dosla danas komsinica kod keve i slozila neku pricu o tome kako je cula da je mnogo ljudi umrlo od vakcine. Kaze keva, nasrala sam je toliko da ima da se tusira sedam dana bez prestanka.:laugh: Zadnje vreme doslo kad osobe od 80+ godina privode pameti pismene ljude u najboljim godinama.

  • +1 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
9 minutes ago, Valkyrie said:

Ma uopšte za sve. Jedna od nastarijih civilizacija na planeti, napravili građevinu koja se vidi sa Meseca, ima ih 1/6 ukupnog stanovništva, nuklearna i svemirska sila.. Ali Mile i Slavica po pitanju Kine ne dobacuju dalje od tlista dinala

njihov prvi praktikum iz farmakologije je napisan pre pet hiljada godina 

  • +1 1
Link to comment

Najbolja je priča da Evropa neće da pusti ljude koji se vakcinisali Rusom ili Kinezom da uđu. How yes no, tek tako će da se odreknu kineskih i ruskih turista i poslovnih ljudi.

 

 

 

 

 

  • +1 3
Link to comment

Danas u nasu bolnicu bilo 8 prijema, nagli skok

Reko mi dr sto dezura u crvenoj zoni da dodjem sad u 8 da uradim testove i preglede, al mu rekla da imam 2 paralelna slucaja:isuse: u toku, jedan sa mozda izmastanim simptomima 8.dan i drugi- kontakt s 2 zarazene 3.dan pa posto za slucaj 2 je rano testirati bolje da idem za par dana al da ne prodjem kroz protokol jer onda ide automatski samoizolacija i propada mi revakcina

Link to comment

na brzom antigenskom u medigrupu bogami guzvica, to dosad nije bilo blink.png

ja tradicionalno negativna. ako broje, mogli bi i za neki chasovnik lep da se otvore, kad stignemo do jubilarne cifre dry.png

da li ima izgleda da npr dvaput vakcinisanim ljudima prestanu da traze testove? nekad u buducnosti... pricha li se shtogod? imalo bi smisla.

sent from bubamoto



Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...