Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Dobro, klinci će to svakako lakše prebroditi, ti si ipak trebao da se izoluješ ako je ikako moguće. Brz oporavak želim. :)

 

Edited by mraki
  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, maheem said:

Supruga pozitivna. Male su šanse da je stomačni virus kod klapaca.

 

maksići su to 

muha, međed...

 

:heart:

Link to comment

Otisla do kovid ambulante, pauza pola sata, okrenula se i otisla, odustala 

I dalje sam u limbu,  od simptima, ili "simptoma" imam jednom u 2-3 dana Tturu 37 i (subjektivni?) osecaj otezanog disanja, to traje 7-8 dana

U medjuvremenu se prijavila koleginica koja je pozitivna a bile smo u kontaktu (2m udaljenosti sat vremena 24.2. i prekjuce na minut al prisla da mi pokaze nesto na mobilnom na 10sec)

 

Najgluplje mi sto u petak treba revakcina, i mislim da  ipak nisam kovidasica, al kopka me, opet ako odem na pregled svakako ce me zavesti kao bolesnu i dati nesto da pijem i odgoditi tj upropastiti vakcinu, i onda nit antitela od vakcine nit najvrvtnije od kovida

Sad nit da idem nit da ne idem u ambulantu

 

Link to comment
5 minutes ago, Valkyrie said:

Idi, traži PCR, antigenski ti s obzirom na dužinu trajanja simptoma neće biti pouzdan. Možeš li da opišeš disajne tegobe? 

Pa to znam, antigenski od 5-7 dana

Disanje kao plitko i ubrzano, al to stvarno nznm jel realno il sto sam u strahu tih 7 dana od kad sam kao kljoknula. Nije drasticno, popnem se na 3.sprat manje vise bez problema, sutra treba da mi stigne okismetar,narucila u petak

Link to comment

Inace mi debilka kaze da je ona svaki dan u tom nekom kaficu i da su i gazde, konobari i brojni od inventara pozitivn i to je znala danima unazad,pa jbt koji debili

Link to comment
5 minutes ago, InvisibleLight said:

Disanje kao plitko i ubrzano, al to stvarno nznm jel realno il sto sam u strahu tih 7 dana od kad sam kao kljoknula

Pre deluje kao anksioznost, probaj da se smiriš vežbom disanja pa ako ne popusti.. Kad uradiš neki nagli, hitri napor, da li se zadišeš i počne da ti lupa srce? 

Ja sam imala bukvalno spazme u grudima koji su postajali sve bolniji. Gadan osećaj kao da ti se bronhije kvrče

Znaš da nije reakcija na vakcinu, znaš da te je ozračio 1 degen. Bolje ti to proveri a nadamo se najboljem. 

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

Testiraj se pcr pa vidi šta kaže horoskop.

 

U našoj jazbini malci idu na bolje, tinejdžer super i dalje, žena gore-dole - sat vremena super, sat vremena umor sa glavoboljom i vrtoglavicama, napadi panike i ostale mentalne tegobe.

  • +1 4
Link to comment
26 minutes ago, InvisibleLight said:

Otisla do kovid ambulante, pauza pola sata, okrenula se i otisla, odustala 

I dalje sam u limbu,  od simptima, ili "simptoma" imam jednom u 2-3 dana Tturu 37 i (subjektivni?) osecaj otezanog disanja, to traje 7-8 dana

U medjuvremenu se prijavila koleginica koja je pozitivna a bile smo u kontaktu (2m udaljenosti sat vremena 24.2. i prekjuce na minut al prisla da mi pokaze nesto na mobilnom na 10sec)

 

Najgluplje mi sto u petak treba revakcina, i mislim da  ipak nisam kovidasica, al kopka me, opet ako odem na pregled svakako ce me zavesti kao bolesnu i dati nesto da pijem i odgoditi tj upropastiti vakcinu, i onda nit antitela od vakcine nit najvrvtnije od kovida

Sad nit da idem nit da ne idem u ambulantu

 

 

Sto ne odes kod nekog privatnika da ti uradi te testove? Jeste da kosta ali ulaziti sada u covid ambulante je zajebancija koja moze da kosta mnogo vise.

Link to comment
5 minutes ago, maheem said:

Testiraj se pcr pa vidi šta kaže horoskop.

 

U našoj jazbini malci idu na bolje, tinejdžer super i dalje, žena gore-dole - sat vremena super, sat vremena umor sa glavoboljom i vrtoglavicama, napadi panike i ostale mentalne tegobe.

Drzte se, najkul porodico

 

Trazicu pcr al sta s ovim kontaktom s zarazenom od prekjuce, to je rano za testove..

I ako odem a nije mi nista upropasticu vakcinaciju i sta sam onda uradila.

U svakom sl.danas necu nista, u totalnom sam sranju u glavi, idem da iskuliram s kiki u setnji

 

Link to comment
Just now, harper said:

 

Sto ne odes kod nekog privatnika da ti uradi te testove? Jeste da kosta ali ulaziti sada u covid ambulante je zajebancija koja moze da kosta mnogo vise.

Nedeljom ne rade ovde

U kovid amb.kod mene nije guzva, kazem usla sam, s 2 maske, na minut, bilo ih 4-5 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...