Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

23 minutes ago, Skyhighatrist said:

Ako se sećate priče, gospođa putovala poslom u Švedsku početkom decembra. Sebe radi uradila PCR, otputovala negativna.

Vratila se tri nedelje kasnije, uradila PCR zbog posla (radi u osetljivoj laboratoriji) - pozitivna.

Odsedela kući u izolaciji sa minimumom simptoma (malo glavobolje i bolova u mišićima i to je to), posle 14 dana uradila PCR - negativna.

Prošle subote se vakcinisala kinezom.

Prekjuče počela da je boli glava, mala temperatura, pa sve veća i veća, jutros stigla na 38.8, otišla u Medigrup kovid ambulantu, uradila PCR- guess what: pozitivna.

 

Fuckin' hell.

Vrlo čudno. Teško da može dva puta da se bude pozitivan. Doduše,  ako je prvi put bila baš bez simptoma, pitanje je i kako je stajala sa antitelima.

  • +1 1
Link to comment

Medigrup ima dve kovid ambulante, u Pariske komune (Ristić) i u Makenzijevoj. Upravo joj zakazali rentgen za sutra.

 

Quote

Vrsta uzorka (Type of Sample): PCR nazofaringealni bris (PCR nasopharyngeal swab)
Vrsta analize (Method of analysis): Detekcija antigena virusa SARS-CoV-2
imunohromatografskim/imunofluorescentnim testom (detection of viral
antigen SARS-CoV-2 using imunochromatographic/immunofluorescent test)

 

Rezultat: Pozitivan (Positive)

 

Link to comment
1 minute ago, Friend said:

Postoji li sansa da vakcinacija umrtvljenim virusom trigeruje pozitivan covid test?

To se svi sve češće pitamo

 

1 minute ago, renne said:

To je onda nešto novo
Do sad nije mogao PCR test u privatnoj

Nju doduše vode kao njihovu, obzirom da radi u bolnici koja je u Medigroup sistemu, možda ima veze sa tim, ne znam...

I malopre kad sam joj zakazivao rentgen, odmah su me pitali "jel' gospođa naša? ok, Mekenzijeva, ali ulaz iz Kursuline, traži doktora tog i tog..."

Link to comment
26 minutes ago, Friend said:

Postoji li sansa da vakcinacija umrtvljenim virusom trigeruje pozitivan covid test?

za sutra mi je zakazan pcr test u bataji, a kako sam primio kineza pre desetak dana vrlo sam zainteresovan za odgovor

 

pitam pa javljam

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...