Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Kako mi reče doktorka videće tek u ponedeljak na osnovu antigen testa i analize krvi da li da me upućuje na PCR test, snimanje pluća ili mirovanje dok ne prođe samo od sebe ili se pogorša. Otprilike: u kategoriji sam onih koji imaju slabe i nekompletne simptome (za sada).

 

jbg, štede na PCR testovima, čuvaju za neke druge, a moj slučaj će povećati statistiku za 2 testiranja kad budu popodne objavljivali podatke koliko su danas testirali

Link to comment
" userid="9780"] Kako mi reče doktorka videće tek u ponedeljak na osnovu antigen testa i analize krvi da li da me upućuje na PCR test, snimanje pluća ili mirovanje dok ne prođe samo od sebe ili se pogorša. Otprilike: u kategoriji sam onih koji imaju slabe i nekompletne simptome (za sada).
 
jbg, štede na PCR testovima, čuvaju za neke druge, a moj slučaj će povećati statistiku za 2 testiranja kad budu popodne objavljivali podatke koliko su danas testirali
Neka sve.
Sam da buxe negativno.
[emoji1696]

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Krvnu sliku radim svakog petka, bukvalno :) doktorka mi je dala da proverim i d-dimer i kreatin kinezu, koga zanima - ako zelite na trening posle korone (naravno posle punog oporavka), ta dva parametra treba proveravati bar jednom mesecno u narednih sest meseci, ako ijedan iskoci iz okvira odmah prestati sa aktivnostima.

 

Inace nemam simptome vec 3-4 dana, pluca mi na rendgenu cista, odmoricu jos malo pa nazad lagano u rutinu. Ne daje mi se bas 9000 za PCR, mislim da cu da uradim antitela da vidim kako tu stojim, ali jos malo neka prodje.

Link to comment

Koji sam baksuz

 

Stigao mi poziv za vakcinaciju 03.03. u 9:45h sajam za pfizer (iako sam čekirao i modernu, ne verujem da je imaju)   :frust:

 

čekao od 12.01.2021, na žalost moram da odustanem, poslao sam im e-mail obrazloženja zašto taj termin propuštam.

 

Inače, pri drugom javljanju u kovid-amb. uputila me na: PCR, rendgen pluća i preporuku da posebno da uradim crp i d-dimer. Čekam samo PCR, ovi drugi testovi  svi povoljni po mene. crp ispod 5, D-dimer 101,6 ng/mL (<250) što je ohrabrujuće jer sam taj test radio zbog bolova u mišićima i malom broju krvnih pločica iz testa krvi.

Dobio preventivno 10kom Pancef, sedi kući miruj, vitamini, tečnosti.... i da se javim čim stigne PCR, na portalu e-uprava prijavio se da rezultat PCR stigne na e-mail i SMS.

 

Temperatura oscilira: padne ispod 37°, a onda vrlo brzo u nekom periodu ode na 37,6-7-8°, pa opet dole.... grlo i usta zezaju, imam čulo ukusa, bole nožni mišići, nema kašlja, ima umora....  prosto mora da istutnji ovo do bar tri dana uzastopno bez temperature.

  • +1 3
  • Tužno 1
Link to comment

Pa vidiš, u pravu si, zaista nigde ne piše pfizer.

To sam zaključio jer sam samo pfizer i modernu čekirao, pa valjda je onda pfizer ili 'oće da uvale onu švedsko-oxfordsku ili kineza. :mad:

Link to comment

Ako se sećate priče, gospođa putovala poslom u Švedsku početkom decembra. Sebe radi uradila PCR, otputovala negativna.

Vratila se tri nedelje kasnije, uradila PCR zbog posla (radi u osetljivoj laboratoriji) - pozitivna.

Odsedela kući u izolaciji sa minimumom simptoma (malo glavobolje i bolova u mišićima i to je to), posle 14 dana uradila PCR - negativna.

Prošle subote se vakcinisala kinezom.

Prekjuče počela da je boli glava, mala temperatura, pa sve veća i veća, jutros stigla na 38.8, otišla u Medigrup kovid ambulantu, uradila PCR- guess what: pozitivna.

 

Fuckin' hell.

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...