Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

6 minutes ago, djordje geprat said:

svrati sam u subotu, posle vakcinacije, kod drugara na kafu i razgovor. kratak. u ponedeljak mi javio da je temperaturan i da je izgleda zakačio. išao na testiranje , rekli mu da liči na...i ponovio juče. pozitivan. meni ništa ne fali. verovatno ga zakačilo u nedelju. bar se nadam.

Teško da je imao inkubaciju od 24h. Potrebno je oko 5 dana da se pojave simptomi i da se test uopšte pokaže kao +

Link to comment
3 minutes ago, beta kentauri said:

što pre završavaj te sinuse

A bukvalno je to, ceo život mučim muku sa sinusima, i prošle godine me taman razbušio i ugradio mi neku privremenu veštačku kost da podigne svod sinusa gde mu je i mesto, pa da stavi permanantnu stvar i implant, a onda došla korona i otišlo sve u qrac, sad taman počeo sve ponovo, kad ja tamo a ono međutim...

 

Srećom imamo tri sobe, jedina prostorija koju delimo je kupatilo, a tamo imamo pet raznih prskalica sa dezificijensima :happy:

Hoping for the best!

  • +1 8
Link to comment
3 hours ago, Spooky said:

Seroloski test na covid = merenje antitela.Tako da vakcina može da da i pozitivan igM rezultat. Izguglajte "igm covid vaccine" i videćete da je detektovano u trailima za vakcine. Što je i logično

 

Razlika može biti samo u antitelima za specifične proteine... Pa tako igm za antitela za protein capsida ne može biti pozitivan posle fajzera. Ali posle kineza može bilo koji test biti pozitivan.

meni ovo bilo logicno, al rekoh aj da ne lupam. 

Link to comment
3 hours ago, djordje geprat said:

svrati sam u subotu, posle vakcinacije, kod drugara na kafu i razgovor. kratak. u ponedeljak mi javio da je temperaturan i da je izgleda zakačio. išao na testiranje , rekli mu da liči na...i ponovio juče. pozitivan. meni ništa ne fali. verovatno ga zakačilo u nedelju. bar se nadam.

Ako nije kašljao, pričao ti glasno u facu i na sličan način izbacivao kapljice u pravcu tvog lica, veoma su male šanse da te je zarazio.

Već sam pisala da mi je tetka u bolnici zbog upale pluća, pozitivna na koronu. Teča negativan a ne razdvajaju se ko creva, prosto ona nije imala te tako "manifestacione" simptome. 

  • Hvala 1
Link to comment

Živ sam. Skinuli me se lekova protiv temperature, i nije se vratila, za sada. Sutra na kontrolu. Razboleli mi se mama i ćerka u medjuvremenu, za sada su ok. Da skinem ovo sa vrata pa idem dalje...

  • +1 8
Link to comment
Živ sam. Skinuli me se lekova protiv temperature, i nije se vratila, za sada. Sutra na kontrolu. Razboleli mi se mama i ćerka u medjuvremenu, za sada su ok. Da skinem ovo sa vrata pa idem dalje...
Drži te se...

.... Shiit has hit the fan!

  • Hvala 1
Link to comment
13 minutes ago, Hamlet Strašni said:

pa idem dalje...

 

Ne ides ti nigde, dok se ne oporavis dobro. Najgore je sto mozes da uradis da se brzo vratis na nivo pre korone, tu mislim i na posao i na stres generalno.

  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, Milosh76 said:

 

Ne ides ti nigde, dok se ne oporavis dobro. Najgore je sto mozes da uradis da se brzo vratis na nivo pre korone, tu mislim i na posao i na stres generalno.

Imam brzo posle još neke zdravstvene stvari da obavim, na to sam mislio. Nema više povratka na stari način života...

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, maheem said:

Ćera pozitivna, ima i simptome, supruga prekjuce primila vakcinu. 

Da ide i ona da se testira sad?

 

eh...

poceli i ovde kod nas skolarci u velikim brojevima :(

drzite se, bice dobro. svakako testiranje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...